کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

تزریق بوتاکس بینایی و پوست:


عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: ایجاد لکه‌ های پوستی، خارش، التهاب و قرمز شدن دور چشم از جمله عوارض استفاده از موارد آرایشی تقلبی است که در اکثر موارد اثرشان از بین نمی‌ روند. در ادامه با بخش مقالات جراحی پلاستیک کلینیک دکتر مروستی همراه باشید.
بوتاکس هایی که باعث بیماری بینایی و پوستی می شود!
امیر هوشنگ احسانی  با بیان اینکه برای تایید سلامت فرآورده‌ های آرایشی-بهداشتی آزمایش‌ های مختلفی انجام می‌شود، اظهار داشت: پس از مطلوب بودن نتایج، فراورده‌ های آرایشی و بهداشتی وارد بازار می‌ شود، این در حالی است روی کالای تقلبی کوچک‌ ترین نظارتی صورت نمی‌ گیرد.

این متخصص پوست و مو گفت: لوازم آرایشی بیشتر مصرف موضعی دارند و روی پوست قرار می‌ گیرند.

مهم‌ ترین عوارض استفاده از کالا های تقلبی در این حوزه، حساسیت‌ های پوستی است. ایجاد لکه‌ های پوستی، خارش، التهاب و قرمز شدن نواحی حساس بدن مانند دور چشم از جمله عوارض استفاده از موارد آرایشی تقلبی است که ممکن است سال ها از بین نرود. وی با بیان بخشی از مشکلات مراجعه‌ کنندگان مربوط به بیماری‌ های پوستی، اظهار کرد: بسیاری از مراجعه‌ کنندگان به همکاران ما برای حل مشکل سوزش چشم یا مسائلی از این قبیل بیش از چند سال گرفتار فعالیت‌ های درمانی هستند اما باز هم بهبود چندانی پیدا نمی‌ کنند تا اینکه در نهایت متوجه می‌ شوند مسئله‌ ای که برای آنها به وجود آمده از عوارض مصرف لوازم آرایشی تقلبی بوده است.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران حدود ۲۰ الی ۳۰ درصد محصولات موجود در بازار لوازم آرایشی - بهداشتی را تقلبی دانست.

بوتاکس‌ های تقلبی ارزان قیمت
این متخصص پوست و مو  با اشاره به کالاهای تقلبی در حوزه فرآورده‎‌ های بهداشتی، گفت: با توجه به هزینه‌ های بالای تزریق بوتاکس و یا انواع ژل‌ هایی که جهت جراحی‌ های زیبایی استفاده می‌ شود، کالا های تقلبی با قیمت‌ های ارزانتر، در بازار طرفدار زیادی پیدا کرده است. وی ادامه داد: آمپول‌ های بوتاکس عمدتا برای درمان چروک‌ های پوستی در نواحی مختلف صورت می‌ گیرد و به دلیل هزینه بالایی که این شیوه درمانی دارد، استفاده از مدل‌ های غیر اصیل بوتاکس رایج است.

عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران  ادامه داد: در صورت استفاده از بوتاکس‌ های تقلبی ممکن است زیبایی فرد تحت‌الشعاع قرار بگیرد و برای مدت طولانی به بسیاری از مشکلات پوستی و بینایی دچار ‌شود.احسانی در خصوص سایر محصولات تقلبی که در جراحی‌ های زیبایی استفاده‌ می‌ شوند. مصرف این دسته از کالاها به دلیل اینکه تزریقی به حساب می‌ آیند و به صورت مستقیم وارد بدن می‌ شود، عوارض جدی در پی دارد. تورم محل تزریق، ترشح چرکین و تشکیل سفتی زیر پوست از جمله عوارض تزریق ژل‌ های تقلبی است که درمان این موارد، در خیلی اوقات غیرممکن است. عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با توجه به خطرات استفاده از محصولات تقلبی به تمام کسانی که قصد انجام جراحی‌ های زیبایی دارند توصیه‌ کرد حتما برای انجام این کار به متخصص پوست مراجعه کنند.


منبع: سلامتی


مقالات جراحی پلاستیک:


هزینه تزریق بوتاکس و درمان تعریق

مقالات جراحی پلاستیک

روش انجام پروتز گونه

مقالات جراحی پلاستیک

شستن صورت بعد از تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

عوارض بعد از عمل پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

روش تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

تعریف رینوپلاستی

مقالات جراحی پلاستیک

محل قراردادن پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

پروتز و برجسته سازی لب ها

مقالات جراحی پلاستیک

عوارض جراحی‌ پلاستیک

مقالات جراحی پلاستیک

زمان بهبودی تزریق ژل و چربی

مقالات جراحی پلاستیک

دفعات مجاز تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

انواع پروتز گونه

مقالات جراحی پلاستیک

عمل پروتز سینه، عملی ایمن

مقالات جراحی پلاستیک

دوران نقاهت تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

لیفت صورت، ریتیدکتومی

مقالات جراحی پلاستیکفیلم ها و انیمیشن های پزشکی


علائم بیماری لوزه

گوش و حلق و بینی

آزمون شنوایی سنجی

شنوایی سنجی و سرگیجه شناسی

تست فرکانس شنوایی

شنوایی سنجی و سرگیجه شناسی

آناتومی غضروف حنجره

گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

ارتباط با کلینیک دکتر مروستی

اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی آپارات کلینیک دکتر مروستی تلگرام کلینیک دکتر مروستی

  © Copyright 2017 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional