کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

تزریق بوتاکس بینایی و پوست:


عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: ایجاد لکه‌های پوستی، خارش، التهاب و قرمز شدن دور چشم از جمله عوارض استفاده از موارد آرایشی تقلبی است که در اکثر موارد اثرشان از بین نمی‌روند. در ادامه با بخش مقالات جراحی پلاستیک کلینیک دکتر مروستی همراه باشید.
بوتاکس هایی که باعث بیماری بینایی و پوستی می شود!
امیر هوشنگ احسانی  با بیان اینکه برای تایید سلامت فرآورده‌های آرایشی-بهداشتی آزمایش‌های مختلفی انجام می‌شود، اظهار داشت: پس از مطلوب بودن نتایج، فراورده‌های آرایشی و بهداشتی وارد بازار می‌شود، این در حالی است روی کالای تقلبی کوچک‌ترین نظارتی صورت نمی‌گیرد.

این متخصص پوست و مو گفت: لوازم آرایشی بیشتر مصرف موضعی دارند و روی پوست قرار می‌گیرند.

مهم‌ترین عوارض استفاده از کالاهای تقلبی در این حوزه، حساسیت‌های پوستی است. ایجاد لکه‌های پوستی، خارش، التهاب و قرمز شدن نواحی حساس بدن مانند دور چشم از جمله عوارض استفاده از موارد آرایشی تقلبی است که ممکن است سال ها از بین نرود. وی با بیان بخشی از مشکلات مراجعه‌ کنندگان مربوط به بیماری‌های پوستی، اظهار کرد: بسیاری از مراجعه‌کنندگان به همکاران ما برای حل مشکل سوزش چشم یا مسائلی از این قبیل بیش از چند سال گرفتار فعالیت‌های درمانی هستند اما باز هم بهبود چندانی پیدا نمی‌کنند تا اینکه در نهایت متوجه می‌شوند مسئله‌ای که برای آنها به وجود آمده از عوارض مصرف لوازم آرایشی تقلبی بوده است.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران حدود ۲۰ الی ۳۰ درصد محصولات موجود در بازار لوازم آرایشی - بهداشتی را تقلبی دانست.

بوتاکس‌های تقلبی ارزان قیمت
این متخصص پوست و مو  با اشاره به کالاهای تقلبی در حوزه فرآورده‎‌های بهداشتی، گفت: با توجه به هزینه‌های بالای تزریق بوتاکس و یا انواع ژل‌هایی که جهت جراحی‌های زیبایی استفاده می‌شود، کالاهای تقلبی با قیمت‌های ارزانتر، در بازار طرفدار زیادی پیدا کرده است. وی ادامه داد: آمپول‌های بوتاکس عمدتا برای درمان چروک‌های پوستی در نواحی مختلف صورت می‌گیرد و به دلیل هزینه بالایی که این شیوه درمانی دارد، استفاده از مدل‌های غیر اصیل بوتاکس رایج است.

عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران  ادامه داد: در صورت استفاده از بوتاکس‌های تقلبی ممکن است زیبایی فرد تحت‌الشعاع قرار بگیرد و برای مدت طولانی به بسیاری از مشکلات پوستی و بینایی دچار ‌شود.احسانی در خصوص سایر محصولات تقلبی که در جراحی‌های زیبایی استفاده‌ می‌شوند. مصرف این دسته از کالاها به دلیل اینکه تزریقی به حساب می‌آیند و به صورت مستقیم وارد بدن می‌شود، عوارض جدی در پی دارد. تورم محل تزریق، ترشح چرکین و تشکیل سفتی زیر پوست از جمله عوارض تزریق ژل‌های تقلبی است که درمان این موارد، در خیلی اوقات غیرممکن است. عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با توجه به خطرات استفاده از محصولات تقلبی به تمام کسانی که قصد انجام جراحی‌های زیبایی دارند توصیه‌ کرد حتما برای انجام این کار به متخصص پوست مراجعه کنند.


منبع: سلامتی


مقالات جراحی پلاستیک:


جراحی زیبایی پروتز لب

مقالات جراحی پلاستیک

فرم پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

چین و چروک و تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

مراقبت از پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

ماندگاری تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

جراحی بینی ترمیمی

مقالات جراحی پلاستیک

لیفت صورت و گردن

مقالات جراحی پلاستیک

عمل جراحی پروتز لب

مقالات جراحی پلاستیک

جراحی پلاستیک سینه

مقالات جراحی پلاستیک

عارضه های جراحی پلاستیک

مقالات جراحی پلاستیک

جراحی زیبایی شکم

مقالات جراحی پلاستیک

جراحی پلاستیک فک مربعی

مقالات جراحی پلاستیک

عوارض جراحی پروتز چانه

مقالات جراحی پلاستیک

تزریق بوتاکس تکنیکی بی‌خطر

مقالات جراحی پلاستیک

عمل زیبایی بینی گوشتی

مقالات جراحی پلاستیکفیلم ها و انیمیشن های پزشکی


6 درمان خانگی برای سرگیجه

شنوایی سنجی و سرگیجه شناسی

فرق بین حلق و حنجره

گوش و حلق و بینی

بخشی از گوش

گوش و حلق و بینی

جراحی سپتوم بینی

گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

ارتباط با کلینیک دکتر مروستی

اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی آپارات کلینیک دکتر مروستی تلگرام کلینیک دکتر مروستی

  © Copyright 2017 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional