کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

جراحی برداشتن لوزه سوم:


همان طوری که می دانید وظیفه ی لوزه ها با تولید گلبول های سفید به منظور نگهبانی از بدن در مقابل بیماری ها همراه است. اولین مانع برای ویروس ها و باکتری هایی که از طریق دهان وارد شده اند، لوزه ها خواهند بود. همین امر موجب می شود آن ها در برابر آلودگی ها صدمه پذیر شوند. هدف از ارائه ی این مقاله، انتقال اطلاعات مفید درباره جراحی لوزه برای شما عزیزان می باشد. در این مقاله به موضوع جراحی برداشتن لوزه سوم میپردازیم .
برداشتن لوزه سوم:
بروز مشکلات مرتبط با این عضو در رده ی سنی کودکان، شیوع بیشتری دارد. دلیل این امر این نکته می تواند باشد که سیستم دفاعی بدن کودکان هنوز به طور کامل توانایی لازم برای حفاظت از سلامت خود را ندارد. پیشنهاد جراحی و برداشتن لوزه سوم در صورت تکرار التهاب لوزه و معالجات و درمان های پی در پی، از طرف جراح امری عادی خواهد بود. برای رفع ابهام از نیازمندی شما به جراحی لوزه و کسب قطعیت لازم از انجام آن، پیشنهاد ما تنظیم سلسله جلسات مشاوره با دکتر سید هادی حسینی نسب ، متخصص گوش و حلق و بینی، می باشد. ( جراحی برداشتن لوزه سوم )
هدف از جراحی لوزه:
هدف از جراحی تانسیلکتومی یا همان جراحی برداشتن لوزه، برداشته شدن دو زائده ی بیضوی شکل که در انتهای گلو جای گیری کرده اند، می باشد. اختلالات تنفسی در هنگام خواب با انجام این جراحی رفع می شوند.
آماده سازی برای جراحی لوزه:
فردی که قصد انجام جراحی لوزه را دارد، باید اطلاعاتی از سابقه ی مصرف دارو، تاریخچه ی سابقه بیماری در خانواده، کنش در برابر مصرف داروهای بیهوشی و تجربه ی هر گونه آلرژی به انوع دارو ها را برای پزشک خود بازگو کند.
دوران نقاهت بعد از جراحی لوزه:
افرادی که در کاندیدای انجام جراحی لوزه قرار می گیرند، مقداری درد را در نواحی گلو و گوش و در بعضی موارد در فک یا گردن خود بعد از جراحی احساس می کنند. این دوران، در مدت زمان ده روز تا دو هفته سپری می شود. احتمال خون ریزی بعد از جراحی پیش بینی خواهد شد. به منظور کوتاه شدن مدت زمان بهبودی و جلوگیری از مواجه شدن با عوارض این جراحی ( جراحی برداشتن لوزه سوم ) همانند خون ریزی که به آن اشاره شد و همچنین دریافت بهترین نتیجه از جراحی لوزه ، رعایت نکات و همچنین انجام مجموعه اقداماتی لازم است که بعد از جراحی باید به آن ها توجه شود. به این منظور مقاله ایی که در زمینه ی اقدامات بعد از جراحی لوزه تدوین شده است را مطالعه فرمایید.


منبع: دکتر حسینی نسب


مقالات گوش و حلق و بینی:


عمل انحراف بینی

مقالات گوش و حلق و بینی

تخلیه سینوس ها

گوش و حلق و بینی

نفس کشیدن با دهان

مقالات گوش و حلق و بینی

پل بینی

مقالات گوش و حلق و بینی

عمل جراحی لوزه

مقالات گوش و حلق و بینی

ساختمان گوش

گوش و حلق و بینی

لوزه

گوش و حلق و بینی

ترمیم نوک بینی

مقالات جراحی پلاستیک

سرومن یا جرم گوش

مقالات گوش و حلق و بینی

اتوپلاستی، جراحی زیبایی گوش

مقالات گوش و حلق و بینی

گوش داخلی، تحریکات عصبی

مقالات دندانپزشکیفیلم ها و انیمیشن های پزشکی


درمان طبیعی سنگ لوزه

گوش و حلق و بینی

علائم سرطان تیروئید

گوش و حلق و بینی

فرق بین حلق و حنجره

گوش و حلق و بینی

5 میوه سلامت بخش

میوه ها و گیاهان
کلینیک دکتر مروستی

ارتباط با کلینیک دکتر مروستی

اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی آپارات کلینیک دکتر مروستی تلگرام کلینیک دکتر مروستی

  © Copyright 2017 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional