کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

درمان‌ چین و چروک اطراف چشم:


انواع کرم‌های لایه‌بردار:
در دنیای مراقبت از پوست لایه‌بردارها نقش بسیار کلیدی را ایفا می‌کنند. استفاده صحیح از لایه‌بردار می‌تواند بسیاری از مشکلات پوست را حل کند. از اسم اسید در کنار نام لایه‌بردارها نترسید. لایه‌بردارها می‌توانند رفتار بسیار ملایم‌تری نسبت به بعضی شوینده‌ها با پوست شما داشته باشند. لایه‌بردارهای شیمیایی در دو نوع AHA و BHA تقسیم‌بندی می‌شوند. لایه بردارها، لایه‌های پوستی که مرده و کهنه شده‌اند را از روی پوست شما لایه برداری می‌کنند. وقتی که به آرامی از شر سلول‌های اضافی پوست خلاص شوید می‌توانید منافذ مسدود شده را باز کنید، چین و چروک‌ها را کم کم حذف کنید، خطوط اطراف چشم را کم‌رنگ می‌کند و رطوبت از دست رفته از پوست را به آن برگردانید.
درمان با تزریق ضدپیری:
تزریق بوتاکس یکی از روش‌هایی است که امروزه به فراوانی جهت صاف کردن چین و چروک‌های چشم‌ها و ایجاد ظاهری جوان‌تر در افراد به کار می‌رود. تزریق بوتاکس یک روش درمان خطوط پنجه کلاغی نیز می‌باشد. چین و چروک‌های اطراف چشم که در موقع خنده ظاهر می‌شود تا حد زیادی پس از تزریق بوتاکس محو می‌گردد. این نوع چروک‌ها عمدتاً ناشی از انقباض عضلات زیرپوستی است. تزریق بوتاکس با کاهش توانایی انقباض این عضلات باعث کم شدن این چروک‌ها می‌شود.
تزریق ژل یا تزریق فیلر:
پرکننده‌های پوستی با افزودن حجم به پوست، چین و چروک و به ویژه خطوط عمیق‌ و قوی‌ اطراف چشم را پر می‌کند. گودی زیر چشم یکی از شکایات شایع بیماران در مراجعه به متخصصین پوست است. گودی زیر چشم‌ها می‌تواند در افراد جوان به دلایل ارثی یا لاغری باشد و می‌تواند در افراد مسن به دلیل از دست رفتن بافت پوست ایجاد شود. دلیل آن هرچه باشد، قطعا در زیبایی فرد موثر است و اغلب به فرد چهره‌ای مغموم و ناراحت می‌دهد. بهترین روش درمان گودی زیر چشم‌ها استفاده از ژل‌ها یا پرکننده‌های هیالورونیک اسید است. این ژل‌ها حاوی ماده هیالورونیک اسید هستند که جزئی از بافت خود بدن است و امکان ایجاد واکنش به آن وجود ندارد.


منبع: کلینیک رخ آرا


مقالات پوست و مو و زیبایی:


سایش پوست و جوانسازی

مقالات پوست و مو

عوامل ریزش مو در تابستان

مقالات پوست و مو

روش های انتقال پیوندهای مو

مقالات پوست و مو

دانستنی های مو

مقالات پوست و مو

سوالات جراحی کاشت مو

مقالات پوست و مو

جوانسازی دست‌ ها

مقالات پوست و مو

نابودی مو

مقالات پوست و موفیلم ها و انیمیشن های پزشکی


پر کردن دندان

دندانپزشکی

بیرون آوردن حشره داخل گوش

گوش و حلق و بینی

علل درد مکرر گلو

گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

ارتباط با کلینیک دکتر مروستی

اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی آپارات کلینیک دکتر مروستی تلگرام کلینیک دکتر مروستی

  © Copyright 2017 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional