کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

درمان تعریق بیش از حد با بوتاکس:


از لحاظ علمی ثابت شده درمان تعریق بیش از حد با بوتاکس باعث افزایش بهره‌وری فرد در حین کار می‌شود. عرق کردن یکی از مکانیسم‌های ضروری بدن برای کنترل دمای بدن می‌باشد؛ اما بوتاکس تنها به بخش‌هایی تزریق می‌شود که سهم‌شان در تعریق کلی بدن اندک و ناچیز است به عنوان مثال سهم زیربغل در ترشح عرق فقط ۲ درصد می‌باشد و در نتیجه توقف موقتی این تعریق تأثیر چندانی در فرآیند تنظیم دمای بدن نخواهد داشت. فردی که برای درمان تعریق بیش از حد زیر بغل به بوتاکس روی می‌آورد، میزان تعریقش پس از درمان حدود ۸۲ تا ۸۷درصد کاهش می‌یابد. برای مشاهده نتایج حاصل از این درمان تنها ۲ تا ۴ روز زمان لازم است اما پس از دو هفته اثرات درمان کاملاً مشهود و قابل درک می‌شود. پس از درمان  زیر بغل شما بین ۴ تا ۱۲ ماه عرق نخواهد کرد اما برخی نتایج از تداوم ۱۴ ماهه نتایج این روش درمانی خبر می‌دهند. آمار و ارقام نشان می‌دهد، تکرار تزریق بوتاکس هیچ خطری در پی ندارد و به تداوم هر چه بیشتر و نتایج طولانی‌مدت کمک می‌کند و باعث می‌شود نشانه‌ها و علائم این بیماری به طور چشمگیری بهبود یابد و کیفیت زندگی فرد دو چندان شود. شایان ذکر است که بدانید؛ بدن کاهش تعریق پس از تزریق بوتاکس را در قسمت‌های دیگری جبران می‌کند، که این مسئله نیز به نوبه خود مشکلی به وجود نخواهد آورد.

تأثیر بوتاکس در درمان تعریق بیش از حد کف دست بین ۸۰ تا ۹۰ درصد گزارش شده است که این تزریق می‌بایست هر ۶ ماه تکرار شود. می‌توان از بوتاکس برای درمان تعریق سر و صورت هم بهره برد؛ تکنیک تزریق این ناحیه به مهارت و تخصص ویژه‌ای نیاز دارد؛ که شما عزیزان می‌توانید تزریق بوتاکس را بدون هیچ‌گونه نگرانی نزد پزشکان متخصص با آسودگی خاطر انجام دهید. یکی از عوارض احتمالی تزریق بوتاکس از تقارن خارج شدن صورت مخصوصاً پیشانی، است و زمانی اتفاق می‌افتد که بوتاکس به درون ماهیچه‌های صورت نفوذ کند. این بر هم خوردن تقارن موقتی و زودگذر بوده و با تزریق مقداری بوتاکس در صورت نیاز می‌توان این مشکل را رفع کرد. می‌توان از بوتاکس برای درمان تعریق بیش از حد کف پا بهره برد در این روش، درد بیشتری را حس خواهید کرد. شایان ذکر است که استفاده از بوتاکس برای درمان تعریق پا در مقایسه با سایر قسمت‌های بدن تأثیر و کارآیی چندانی ندارد.


منبع: کلینیک رخ آرا


مقالات جراحی پلاستیک:


جراحی زیبایی فک

مقالات جراحی پلاستیک

انواع پروتز سینه، ابعاد و سطح

مقالات جراحی پلاستیک

تاثیرگذاری تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

پروتز باسن اندامی خوش فرم

مقالات جراحی پلاستیک

نه به تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

دفعات مجاز تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

مشکلات پروتزهای بزرگ سینه

مقالات جراحی پلاستیک

پروتز سینه بهبود تعادل روحی

مقالات جراحی پلاستیک

دانسته های تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

تزریق ژل های طبیعی

مقالات جراحی پلاستیک

مزایای برجسته‌ سازی دائمی لب

مقالات جراحی پلاستیک

کاشت گونه یا گونه‌ گذاری

مقالات جراحی پلاستیک

مزایای تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

موارد منع تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیکفیلم ها و انیمیشن های پزشکی


خلاص شدن از زنگ گوش

شنوایی سنجی و سرگیجه شناسی

بعد از اصلاح مو

پوست و مو

رازهای لیفت صورت

جراحی پلاستیک

نمایش سنگ لوزه

گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

ارتباط با کلینیک دکتر مروستی

اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی آپارات کلینیک دکتر مروستی تلگرام کلینیک دکتر مروستی

  © Copyright 2017 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional