کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

درمان تعریق بیش از حد با بوتاکس:


از لحاظ علمی ثابت شده درمان تعریق بیش از حد با بوتاکس باعث افزایش بهره‌وری فرد در حین کار می‌شود. عرق کردن یکی از مکانیسم‌های ضروری بدن برای کنترل دمای بدن می‌باشد؛ اما بوتاکس تنها به بخش‌هایی تزریق می‌شود که سهم‌شان در تعریق کلی بدن اندک و ناچیز است به عنوان مثال سهم زیربغل در ترشح عرق فقط ۲ درصد می‌باشد و در نتیجه توقف موقتی این تعریق تأثیر چندانی در فرآیند تنظیم دمای بدن نخواهد داشت. فردی که برای درمان تعریق بیش از حد زیر بغل به بوتاکس روی می‌آورد، میزان تعریقش پس از درمان حدود ۸۲ تا ۸۷درصد کاهش می‌یابد. برای مشاهده نتایج حاصل از این درمان تنها ۲ تا ۴ روز زمان لازم است اما پس از دو هفته اثرات درمان کاملاً مشهود و قابل درک می‌شود. پس از درمان  زیر بغل شما بین ۴ تا ۱۲ ماه عرق نخواهد کرد اما برخی نتایج از تداوم ۱۴ ماهه نتایج این روش درمانی خبر می‌دهند. آمار و ارقام نشان می‌دهد، تکرار تزریق بوتاکس هیچ خطری در پی ندارد و به تداوم هر چه بیشتر و نتایج طولانی‌مدت کمک می‌کند و باعث می‌شود نشانه‌ها و علائم این بیماری به طور چشمگیری بهبود یابد و کیفیت زندگی فرد دو چندان شود. شایان ذکر است که بدانید؛ بدن کاهش تعریق پس از تزریق بوتاکس را در قسمت‌های دیگری جبران می‌کند، که این مسئله نیز به نوبه خود مشکلی به وجود نخواهد آورد.

تأثیر بوتاکس در درمان تعریق بیش از حد کف دست بین ۸۰ تا ۹۰ درصد گزارش شده است که این تزریق می‌بایست هر ۶ ماه تکرار شود. می‌توان از بوتاکس برای درمان تعریق سر و صورت هم بهره برد؛ تکنیک تزریق این ناحیه به مهارت و تخصص ویژه‌ای نیاز دارد؛ که شما عزیزان می‌توانید تزریق بوتاکس را بدون هیچ‌گونه نگرانی نزد پزشکان متخصص با آسودگی خاطر انجام دهید. یکی از عوارض احتمالی تزریق بوتاکس از تقارن خارج شدن صورت مخصوصاً پیشانی، است و زمانی اتفاق می‌افتد که بوتاکس به درون ماهیچه‌های صورت نفوذ کند. این بر هم خوردن تقارن موقتی و زودگذر بوده و با تزریق مقداری بوتاکس در صورت نیاز می‌توان این مشکل را رفع کرد. می‌توان از بوتاکس برای درمان تعریق بیش از حد کف پا بهره برد در این روش، درد بیشتری را حس خواهید کرد. شایان ذکر است که استفاده از بوتاکس برای درمان تعریق پا در مقایسه با سایر قسمت‌های بدن تأثیر و کارآیی چندانی ندارد.


منبع: کلینیک رخ آرا


مقالات جراحی پلاستیک:


پیرامون جراحی پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

عمل زیبایی بینی و گرفتگی آن

مقالات جراحی پلاستیک

پروتز سینه جلو یا پشت ماهیچه

مقالات جراحی پلاستیک

معايب پروتز سینه آب نمكی

مقالات جراحی پلاستیک

عمل زیبایی تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

عوارض بعد از عمل پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

روش های مختلف عمل بینی

مقالات جراحی پلاستیک

پروتز گونه و جوان سازی

مقالات جراحی پلاستیک

پروتز جراحی پلاستیک سینه

مقالات جراحی پلاستیک

موارد کاربردی پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

عوارض جراحی پروتز چانه

مقالات جراحی پلاستیک

مهم ترین نکات بعد از پروتز باسن

مقالات جراحی پلاستیک

حجم‌دهی به لب با بافت طبیعی بدن

مقالات جراحی پلاستیک

عمل زیبایی بینی استخوانی

مقالات جراحی پلاستیک

جراحی پلاستیک صورت

مقالات جراحی پلاستیکفیلم ها و انیمیشن های پزشکی


آسیبی که هدفون به گوش می زند

شنوایی سنجی و سرگیجه شناسی

 ایمپلنت دندان

مقالات دندانپزشکی

نحوه تمیز کردن گوش

گوش و حلق و بینی

جراحی سپتوم بینی

گوش و حلق و بینی

آموزش تزریق بوتاکس

جراحی پلاستیک
کلینیک دکتر مروستی

ارتباط با کلینیک دکتر مروستی

اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی آپارات کلینیک دکتر مروستی تلگرام کلینیک دکتر مروستی

  © Copyright 2017 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional