کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

درمان تعریق بیش از حد با بوتاکس:


از لحاظ علمی ثابت شده درمان تعریق بیش از حد با بوتاکس باعث افزایش بهره‌ وری فرد در حین کار می‌شود. عرق کردن یکی از مکانیسم‌ های ضروری بدن برای کنترل دمای بدن می‌باشد؛ اما بوتاکس تنها به بخش‌ هایی تزریق می‌شود که سهم‌ شان در تعریق کلی بدن اندک و نا چیز است به عنوان مثال سهم زیربغل در ترشح عرق فقط ۲ درصد می‌باشد و در نتیجه توقف موقتی این تعریق تأثیر چندانی در فرآیند تنظیم دمای بدن نخواهد داشت. فردی که برای درمان تعریق بیش از حد زیر بغل به بوتاکس روی می‌آورد، میزان تعریقش پس از درمان حدود ۸۲ تا ۸۷درصد کاهش می‌یابد. برای مشاهده نتایج حاصل از این درمان تنها ۲ تا ۴ روز زمان لازم است اما پس از دو هفته اثرات درمان کاملاً مشهود و قابل درک می‌شود. پس از درمان  زیر بغل شما بین ۴ تا ۱۲ ماه عرق نخواهد کرد اما برخی نتایج از تداوم ۱۴ ماهه نتایج این روش درمانی خبر می‌دهند. آمار و ارقام نشان می‌دهد، تکرار تزریق بوتاکس هیچ خطری در پی ندارد و به تداوم هر چه بیشتر و نتایج طولانی‌ مدت کمک می‌کند و باعث می‌شود نشانه‌ ها و علائم این بیماری به طور چشمگیری بهبود یابد و کیفیت زندگی فرد دو چندان شود. شایان ذکر است که بدانید؛ بدن کاهش تعریق پس از تزریق بوتاکس را در قسمت‌های دیگری جبران می‌کند، که این مسئله نیز به نوبه خود مشکلی به وجود نخواهد آورد.

تأثیر بوتاکس در درمان تعریق بیش از حد کف دست بین ۸۰ تا ۹۰ درصد گزارش شده است که این تزریق می‌بایست هر ۶ ماه تکرار شود. می‌ توان از بوتاکس برای درمان تعریق سر و صورت هم بهره برد؛ تکنیک تزریق این ناحیه به مهارت و تخصص ویژه‌ ای نیاز دارد؛ که شما عزیزان می‌توانید تزریق بوتاکس را بدون هیچ‌ گونه نگرانی نزد پزشکان متخصص با آسودگی خاطر انجام دهید. یکی از عوارض احتمالی تزریق بوتاکس از تقارن خارج شدن صورت مخصوصاً پیشانی، است و زمانی اتفاق می‌افتد که بوتاکس به درون ماهیچه‌ های صورت نفوذ کند. این بر هم خوردن تقارن موقتی و زودگذر بوده و با تزریق مقداری بوتاکس در صورت نیاز می‌ توان این مشکل را رفع کرد. می‌ توان از بوتاکس برای درمان تعریق بیش از حد کف پا بهره برد در این روش، درد بیشتری را حس خواهید کرد. شایان ذکر است که استفاده از بوتاکس برای درمان تعریق پا در مقایسه با سایر قسمت‌ های بدن تأثیر و کارآیی چندانی ندارد.


منبع: کلینیک رخ آرا


مقالات جراحی پلاستیک:


روش انجام جراحی پروتز گونه

مقالات جراحی پلاستیک

قبل و بعد از پروتز گونه

مقالات جراحی پلاستیک

افتادگی نوک بینی بعد از عمل بینی

مقالات جراحی پلاستیک

عوامل اصلی ژنیکوماستی

مقالات جراحی پلاستیک

پروتز سینه‌ مصنوعی

مقالات جراحی پلاستیک

جراحی زیبایی شکم

مقالات جراحی پلاستیک

پروتز سینه و نتیجه دلخواه

مقالات جراحی پلاستیک

بزرگ کردن سینه ها

مقالات جراحی پلاستیک

حجم‌دهی به لب با بافت طبیعی بدن

مقالات جراحی پلاستیک

عوارض پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

روش تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

تزریق بوتاکس اطراف چشم

مقالات جراحی پلاستیک

تزریق بوتاکس بینایی و پوست

مقالات جراحی پلاستیک

افراد مناسب پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

درمانی جدید با تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیکفیلم ها و انیمیشن های پزشکی


تزریق بوتاکس

جراحی پلاستیک

رازهای لیفت صورت

جراحی پلاستیک

روش صحیح مسواک زدن

دندانپزشکی
کلینیک دکتر مروستی

ارتباط با کلینیک دکتر مروستی

اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی آپارات کلینیک دکتر مروستی تلگرام کلینیک دکتر مروستی

  © Copyright 2017 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional