کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

روش انجام پروتز گونه:


متخصصین به طور مستمر در حال یافتن روش‌ های جدید بهره‌ گیری از مواد قابل تزریق گونه مانند ژل و چربی هستند. بازگرداندن حجم از دست رفته گونه بخش مهمی از حفظ ظاهر جوان صورت محسوب می‌ شود. برجسته ساختن مجدد گونه‌ ها و عمل گونه گذاری و در کل درمان لاغرص صورت و بدن یکی از محبوب ترین کاربرد تزریق ژل است. اولین مرحله گونه گذاری با تزریق چربی، بدین صورت است که چربی از بعضی نواحی بدن که پزشک متخصص پوست تشخیص می دهد، برداشته می شود و طی فرآیند خاصی تصفیه و آماده سازی می شود. پزشک با استفاده از تزریق چربی به گونه سرعت را بالا می‌ برد و حجم اولیه را به آن برمی‌ گرداند. تزریق چربی در گونه، بی خطر و ایمن بوده و در صورت تزریق صحیح اثرات مطلوبی در درمان صورت لاغر دارد. پروتز گونه با تزریق چربی تقریبا هیچ عوارضی ندارد و حتی در صورت تزریق اشتباه، چون از چربی خود فرد استفاده شده، به راحتی جذب می شود و اثر نا مطلوبی را نخواهد داشت. ماندگاری تزریق چربی گونه، از چند ماه تا چند سال می تواند متغیر باشد.

از تزریق ژل، برای گونه گذاری و برجسته کردن گونه استفاده می شود. نتیجه تزریق ژل، خطوط اطراف گونه را مشخص می‌ کند و با به چشم آمدن برجستگی گونه، فرد چهره ای جوان‌ تر می‌ یابد. ماندگاری تزریق ژل گونه به طور متوسط شش ماه تا یک سال، شاید هم بیشتر یک روش موثر در جوانسازی صورت می باشد. تزریق چربی و ژل با به حالت اول برگرداندن گونه‌ ها چهره و نیمرخ بهتری را از فرد به نمایش می‌ گذارند. روش تزریق ژل و چربی در گونه، برای تجدید شکل گونه در اطراف اوربیتال ریم یعنی جایی مفید هستند که نشانه‌ های افتادگی غالباً از آنجا شروع می‌ شود. برای تزریق در این ناحیه باید تکنیک عمیق‌ تری به کار برده شود تا خطر بروز بی‌ نظمی‌ های آشکار کاهش یابد. از آنجایی که ممکن است پوست نازک باشد، برای این که نتیجه طبیعی به نظر برسد و مشخص نباشد که شخص عمل گونه گذاری انجام داده یا تزریق کرده است، ژل یا چربی باید در جلوی گونه، روبه روی بخش خارجی استخوان گونه، قرار داده شود تا چشم‌ ها را نیز به سمت بالا فشار دهد. از  تزریق چربی یا ژل در گونه می‌ توان برای بالا بردن گوشه خارجی گونه‌ ها و برجسته کردن گونه ها استفاده کرد تا گونه‌ ها و بخش پایین چشم تناسب بهتری داشته باشند. در عمل پروتز گونه با استفاده از شکاف های کوچک ایجاد شده در دهان یا زیر پلک در ناحیه گونه قرار داده می شود.


منبع: دکتر مهدوی نیا


مقالات جراحی پلاستیک:


کوچک نمودن بینی در جراحی بینی

مقالات جراحی پلاستیک

لیفت صورت، ریتیدکتومی

مقالات جراحی پلاستیک

پروتز لب با انتقال چربی

مقالات جراحی پلاستیک

پروتز استخوان های گونه

مقالات جراحی پلاستیک

خطرات و ریسک های پروتز باسن

مقالات جراحی پلاستیک

مزایای جراحی پلاستیک گونه

مقالات جراحی پلاستیک

شکل و قوام پروتزهای سینه

مقالات جراحی پلاستیک

پرکننده‌های موقت پروتز لب

مقالات جراحی پلاستیک

تغذیه بعد از جراحی بینی

مقالات جراحی پلاستیک

انواع عمل پروتز گونه

مقالات جراحی پلاستیک

پوشش‌ها و قاب‌های پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

انتخاب پروتز سینه و پهنای سینه

مقالات جراحی پلاستیک

عمل بینی و بارداری

مقالات جراحی پلاستیک

جراحی پلاستیک کوچک کردن چانه

مقالات جراحی پلاستیک

پروتز سینه و شیردهی

مقالات جراحی پلاستیکفیلم ها و انیمیشن های پزشکی


آشنایی با اپیگلوتیس

گوش و حلق و بینی

فرق بین حلق و حنجره

گوش و حلق و بینی

حذف جرم گوش با فشار آب

گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

ارتباط با کلینیک دکتر مروستی

اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی آپارات کلینیک دکتر مروستی تلگرام کلینیک دکتر مروستی

  © Copyright 2017 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional