کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

عمل زیبایی بینی:


عمل زیبایی و همچنین عمل بینی از جمله کارهایی است که امروزه در کشور ما بسیار مورد توجه قرار گرفته و یکی از نگرانی های  افراد این است که بعد از عمل زیبایی مشکلی برای صورتشان بوجود نیاید برای رفع این نگرانی ها، بهتر است آن ها به یک متخصص و پزشک خوب و دارای تجربه مراجعه کنند. امروزه توجه افراد به زیبایی باعث شده که آمار افراد داوطلب عمل بینی افزایش پیدا کند. جراحی بینی در مردان نیز رو به افزایش است و این آمار طی ۵ تا ۱۰ سال اخیر ۲۰ تا ۲۵ درصد افزایش یافته است. در ادامه با بخش مقالات گوش و حلق و بینی کلینیک مروستی همراه باشید.

در جراحی بینی ایران رتبه اول را در جهان دارد و بعد از ایران کشور ترکیه است. در عمل بینی باید به تناسب بین صورت و بینی توجه شود و نباید بینی را به عنوان عضوی مجزا از صورت در نظر گرفت. رابطه بین بینی با پیشانی، چشم، لب و چانه به گونه ای است که هر نوع نقصی در صورت بر ارتباط بین اجزای صورت تاثیر گذار است. به عنوان مثال کوچک بودن چانه باعث می شود بینی برآمده تر به نظر برسد. و در عمل بینی اگر به این تناسب توجهی نشود نتیجه رضایت بخشی از جراحی به دست نمی آید.

از آنجایی که بینی در مرکز صورت واقع شده و برجسته است، اشکالات ساختمانی بینی بوضوح برای همه مشخص است و به همین دلیل امروزه افراد زیادی تصمیم به جراحی بینی می گیرند و از طرف دیگر ممکن است برای تنفس آن ها مشکلاتی بوجود بیاید، با توجه به اهمیت این موضوع جراح بینی علاوه بر برخورداری از دانش لازم باید از تجربه کافی هم برخوردار باشد به نحوی که در عین زیبایی بینی فرد، بداند مشکلی در عملکرد بینی و انسداد بینی بوجود نمی آید و فرد برای تنفس به مشکل نمی خورد.

افرادی که می خواهند جراحی بینی انجام دهند باید نسبت به عمل جراحی واقع بین باشند و به فکر بهبود بخشیدن ظاهر بینی خود باشند نه رسیدن به بینی ای که صددرصد زیبا و بی عیب و نقص باشد. عمل زیبایی بینی سخت ترین و پیچیده ترین عمل زیبایی بدن است و اگر پزشک متخصصی که مراجعه می کنید احاطه کامل به این کار نداشته باشد عوارض غیرقابل جبرانی برایتان پیش خواهد آمد.

بهترین سن برای جراحی بینی
بهترین سن و زمان جراحی بینی زمانی است که صفحات رشد استخوانی بسته شده باشد. رشد استخوانی در دختران در سن ۱۷ سالگی و در پسران در سن ۱۸ سالگی بسته می شود. از این رو بهترین سن عمل بینی در دختران بین ۲۰ تا ۲۵ سالگی است و در پسران بین ۲۲ تا ۲۷ سالگی است که شاخص استخوانی و پوستی مناسبی دارند.


منبع: دکتر سلام


مقالات گوش و حلق و بینی:


کاربرد های جراحی سینوس

گوش و حلق و بینی

بیماری گوش شنا گران

گوش و حلق و بینی

۱۴ دلیل کاهش شنوایی

مقالات گوش و حلق و بینی

جراحی زیبایی بینی استخوانی

مقالات گوش و حلق و بینی

جراحی‌های سر و گردن

گوش و حلق و بینی

علائم بزرگی لوزه سوم

گوش و حلق و بینی

بیماری منیر گوش داخلی

گوش و حلق و بینی

عمل لوزه اطفال

مقالات گوش و حلق و بینی

نوع پوست در جراحی بینی

مقالات گوش و حلق و بینی

انسداد جرم گوش

مقالات گوش و حلق و بینی

اتوپلاستی، جراحی زیبایی گوش

مقالات گوش و حلق و بینی

سردرد پشت گوش

مقالات گوش و حلق و بینی

گوش و حلق و بینی

مقالات گوش و حلق و بینی

جراحی لوزه در بزرگسالان

مقالات گوش و حلق و بینیفیلم ها و انیمیشن های پزشکی


نودل تیروئید

گوش و حلق و بینی

7 تمرین موثر برای بینی

جراحی پلاستیک

هزینه تزریق بوتاکس

جراحی پلاستیک

ساختار گوش

گوش و حلق و بینی

نقش عضلات حنجره

گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

ارتباط با کلینیک دکتر مروستی

اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی آپارات کلینیک دکتر مروستی تلگرام کلینیک دکتر مروستی

  © Copyright 2017 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional