کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

عمل زیبایی بینی:


عمل زیبایی و همچنین عمل بینی از جمله کارهایی است که امروزه در کشور ما بسیار مورد توجه قرار گرفته و یکی از نگرانی های  افراد این است که بعد از عمل زیبایی مشکلی برای صورتشان بوجود نیاید برای رفع این نگرانی ها، بهتر است آن ها به یک متخصص و پزشک خوب و دارای تجربه مراجعه کنند. امروزه توجه افراد به زیبایی باعث شده که آمار افراد داوطلب عمل بینی افزایش پیدا کند. جراحی بینی در مردان نیز رو به افزایش است و این آمار طی ۵ تا ۱۰ سال اخیر ۲۰ تا ۲۵ درصد افزایش یافته است. در ادامه با بخش مقالات گوش و حلق و بینی کلینیک مروستی همراه باشید.

در جراحی بینی ایران رتبه اول را در جهان دارد و بعد از ایران کشور ترکیه است. در عمل بینی باید به تناسب بین صورت و بینی توجه شود و نباید بینی را به عنوان عضوی مجزا از صورت در نظر گرفت. رابطه بین بینی با پیشانی، چشم، لب و چانه به گونه ای است که هر نوع نقصی در صورت بر ارتباط بین اجزای صورت تاثیر گذار است. به عنوان مثال کوچک بودن چانه باعث می شود بینی برآمده تر به نظر برسد. و در عمل بینی اگر به این تناسب توجهی نشود نتیجه رضایت بخشی از جراحی به دست نمی آید.

از آنجایی که بینی در مرکز صورت واقع شده و برجسته است، اشکالات ساختمانی بینی بوضوح برای همه مشخص است و به همین دلیل امروزه افراد زیادی تصمیم به جراحی بینی می گیرند و از طرف دیگر ممکن است برای تنفس آن ها مشکلاتی بوجود بیاید، با توجه به اهمیت این موضوع جراح بینی علاوه بر برخورداری از دانش لازم باید از تجربه کافی هم برخوردار باشد به نحوی که در عین زیبایی بینی فرد، بداند مشکلی در عملکرد بینی و انسداد بینی بوجود نمی آید و فرد برای تنفس به مشکل نمی خورد.

افرادی که می خواهند جراحی بینی انجام دهند باید نسبت به عمل جراحی واقع بین باشند و به فکر بهبود بخشیدن ظاهر بینی خود باشند نه رسیدن به بینی ای که صددرصد زیبا و بی عیب و نقص باشد. عمل زیبایی بینی سخت ترین و پیچیده ترین عمل زیبایی بدن است و اگر پزشک متخصصی که مراجعه می کنید احاطه کامل به این کار نداشته باشد عوارض غیرقابل جبرانی برایتان پیش خواهد آمد.

بهترین سن برای جراحی بینی
بهترین سن و زمان جراحی بینی زمانی است که صفحات رشد استخوانی بسته شده باشد. رشد استخوانی در دختران در سن ۱۷ سالگی و در پسران در سن ۱۸ سالگی بسته می شود. از این رو بهترین سن عمل بینی در دختران بین ۲۰ تا ۲۵ سالگی است و در پسران بین ۲۲ تا ۲۷ سالگی است که شاخص استخوانی و پوستی مناسبی دارند.


منبع: دکتر سلام


مقالات گوش و حلق و بینی:


انواع بیماری های گوش

گوش و حلق و بینی

نشانه های اسپاسم حنجره

گوش و حلق و بینی

زنگ گوش

شنوایی سنجی و سرگیجه شناسی

متخصص گوش و حلق و بینی

مقالات گوش و حلق و بینی

مقابله با آسم

مقالات گوش و حلق و بینی

پرشنوایی

مقالات گوش و حلق و بینی

بد شنوایی

گوش و حلق و بینی

سرطان زبان

مقالات گوش و حلق و بینی

مکانیسم گلودرد

مقالات گوش و حلق و بینی

هزینه جراحی سینوزیت

گوش و حلق و بینی

خلط گلو

مقالات گوش و حلق و بینی

علائم بزرگی لوزه سوم

گوش و حلق و بینی

پارگي‌ پرده‌ گوش‌

مقالات گوش و حلق و بینی

بهبودی کری یا کاهش شنوایی

گوش و حلق و بینیفیلم ها و انیمیشن های پزشکی


عمل جراحی زیبایی بینی

جراحی پلاستیک

ایمپلنت دندان

دندانپزشکی

فرق بین حلق و حنجره

گوش و حلق و بینی

تزریق بوتاکس به پیشانی

جراحی پلاستیک
کلینیک دکتر مروستی

ارتباط با کلینیک دکتر مروستی

اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی آپارات کلینیک دکتر مروستی تلگرام کلینیک دکتر مروستی

  © Copyright 2017 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional