کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

لیفت سینه:


جراحی لیفت سینه به منظور بالا کشیدن سینه های آویزان و اصلاح غیر قرینه بودن سینه ها نسبت به یکدیگر، کاهش حجم سینه ها، پایین امدن محل قرار گیری نوک سینه ها و همچنین پهن شدن هاله سینه ها انجام می گیرد. بالا کشیدن سینه ها توسط لیفت سینه ظاهر جوانتری در افراد ایجاد می کند و همچنین موجب افزایش زیبایی اندام و جذابیت افرادی می گردد که از ظاهر سینه های خود ناراضی می باشند و این امر موجب کاهش اعتماد به نفس و جذابت ان ها گردیده است جراحی لیفت سینه برای زنانی که پس بارداری وشیردهی سینه های آن ها حالت افتاده و اویزان پیدا کرده است بسیار موثر می باشد. برای حجیم نمودن و بزرگ کردن سینه های خود می توانید در کنار لیفت سینه جراحی پروتز سینه را هم نیز انجام دهید. دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک یکی از بهترین جراحان سینه در زمینه لیفت و پروتز سینه راهنمایی و مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار می دهد. برای انجام جراحی لیفت سینه در ابتدا باید شما بدانید که آیا کاندیدای مناسبی برای لیفت سینه می باشید یا خیر که در این مقاله به این موضوع پرداخته شده است.

افراد مناسب برای لیفت سینه:
اگر شما مایل به انجام جراحی لیفت سینه هستید باید از سلامت جسمانی سالمی برخوردار باشید و در گذشته و در حال هیچ گونه بیماری جدی که ممکن است با این جراحی تداخل داشته باشد نداشته باشید. کاندیدای مناسب برای لیفت سینه باید انتظارات واقع بینانه تر از این جراحی داشته باشند زیرا این جراحی موجب بالا کشید سینه ها می شود و آن ها را خوش فرم تر می سازد اگر شما خواستار بزرگ کردن و حجیم نمود سینه های خود هستید می توانید در کنار لیفت سینه جراحی پروتز سینه را انجام دهید. افرادی که سینه های ان ها شل و اویزان شده است و سینه های ان ها قوام و سفتی مناسبی ندارد که این امر موجب ناراحتی و کاهش زیبایی اندام ان ها گردیده است کاندیدای مناسبی برای لیفت سینه می باشند. افرادی که هاله و نوک سینه ان ها به سمت پایین می باشد در صورتی که این هاله و نوک سینه باید به سمت روبه رو نگاه کند. افرادی که سینه های ان ها نسبت به هم قرینه نمی باشند بطور مثال در یک سمت سینه سفت و خوب قرار گرفته است و در سمت دیگر سینه آن ها حالت افتاده و کشیده پیدا کرده است. افرادی که بدلیل کاهش وزن شدید سینه های آن ها حالت افتاده و شل پیدا کرده است. افرادی که بدلیل بارداری و شیر دهی از ظاهر سینه های خود دیگر راضی نمی باشند و سینه های ان ها حالت کشیده و افتاده پیدا کرده است. افرادی که بدلیل افزایش سن سینه های آن ها شل و افتاده شده است.


منبع: دکتر نداف کرمانی


مقالات جراحی پلاستیک:


دکتر مناسب پروتز لب

مقالات جراحی پلاستیک

انواع عمل پروتز گونه

مقالات جراحی پلاستیک

زیبایی و تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

تزریق ژل و بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

عدم درد و یا ناراحتی در پروتز لب

مقالات جراحی پلاستیک

هزینه پروتز لب

مقالات جراحی پلاستیک

انتخاب پروتز سینه و پهنای سینه

مقالات جراحی پلاستیک

احتیاط در تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

پروتز سینه بهبود تعادل روحی

مقالات جراحی پلاستیک

سؤالات جراحی پروتز لب

مقالات جراحی پلاستیک

تعداد دفعات مجاز تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

عمل زیبایی تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

بعد از جراحی پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

مدت بستری بعد از عمل پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

صفر تا صد عمل پروتز گونه

مقالات جراحی پلاستیکفیلم ها و انیمیشن های پزشکی


درخشندگی پوست

پوست و مو

علائم سرطان تیروئید

گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

ارتباط با کلینیک دکتر مروستی

اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی آپارات کلینیک دکتر مروستی تلگرام کلینیک دکتر مروستی

  © Copyright 2017 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional