کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

مزایای جراحی پروتز لب:


لب‌های پر و قلوه‌ای نشانه‌ی شادابی و جذابیت است؛ اما فرایند بالا رفتن سن می‌تواند موجب باریک و چروکیده شدن لب شود. این در حالی است که برخی از افراد صرف‌ نظر از سن، به‌ طور ژنتیکی لب‌های باریکی دارند. با وجود اینکه برجسته‌ سازی لب با استفاده از تزریق ژل و چربی روشی متداول است اما پروتز لب بهبودی طولانی‌مدت‌ تری را به فرد عرضه می‌کند. پروتزهای لب، شکل و اندازه‌های مختلفی دارند و برای برجسته‌ سازی لب باید فرم آنها را سفارش داد. پروتزها معمولاً از یک ماده مصنوعی به نام پلی‌تترا فلوئورواتیلن بسط یافته ساخته می‌شوند که آن را از لب‌ها عبور داده و برای اینکه کاملاً اندازه‌ی لب باشد اضافات آن برداشته می‌شود به همین خاطر برای انجام صحیح پروتز، یافتن یک متخصص مجرب ضروری است. در ادامه با بخش مقالات جراحی پلاستیک کلینیک دکتر مروستی همراه باشید.

مزایا
دائمی بودن نتایج موجب می‌شود که برای برجسته‌ سازی لب نیازی به تکرار تزریق نداشته باشید. از نظر هزینه اگر شما هزینه پروتز لب را با هزینه‌ی انجام دو بار در سال روش‌های موقتی بزرگ کردن لب مقایسه کنید هزینه آن رضایت‌بخش است. پروتز به‌ راحتی قابل برداشتن است. پروتزهای مدرن لب به‌ صورت متفاوتی نسبت به گذشته در لب قرار داده می‌شوند به همین علت اگر فرد خواهان داشتن لب‌های کوچک‌تر یا بزرگ‌تر باشد می‌توان آن‌ها را از لب خارج کرد.

سایر مزایای پروتز لب عبارتند از: حداقل میزان تهاجم، دوره بهبودی کوتاه، سازگاری کامل پروتز با بافت اطراف، نتایج به‌ دست‌ آمده متناسب با نظر بیمار، ماندگاری طولانی‌ مدت نتایج، قابل بازگشت بودن نتایج، نرم و غیرقابل تشخیص بودن پروتز از بافت اطراف آن.
متقاضی مناسب برای پروتز لب

بیشتر افرادی که برجسته‌ سازی لب با پروتز را انجام می‌دهند افرادی هستند که به‌ طور طبیعی لب‌های باریک و نازکی دارند. سایر افرادی که بزرگ کردن لب را مدنظر قرار می‌دهند افرادی هستند که نشانه‌های بالا رفتن سن موجب شده لب‌هایشان نازک و یا چروک به نظر بیایند. با اینکه تزریق ژل برای برجسته‌ سازی لب می‌تواند نتایج بسیار خوبی به فرد عرضه کند اما همه‌ی افراد تمایل ندارند که هرچند ماه یا چند سال برای انجام روش‌های درمانی اصلاحی به پزشک مراجعه کنند. تأثیرات پروتز لب ماندگاری طولانی‌مدت تری دارد بنابراین سال‌ها طول می‌کشد تا نتایج برجسته‌ سازی لب از بین برود. برخی از افراد تصمیم می‌گیرند که پروتز لب را به همراه دیگر عمل‌های جراحی صورت مانند لیفت پوست صورت انجام دهند.

قبل از انجام پروتز لب:
اگر هرگونه رویداد و برنامه از پیش تعیین‌ شده‌ای در نظر دارید طوری برنامه‌ ریزی کنید تا فرایند پروتز لب را حداقل دو هفته قبل از آن تاریخ انجام دهید تا برای بهبودی زمان کافی داشته باشید.
قبل از درمان باید از سلامتی خوبی برخوردار باشید. حداقل دو هفته قبل از درمان مصرف داروهایی مثل آسپرین، ایپوپروفن، نیاسین، روغن ماهی، چای سبز، روغن کبد ماهی و ویتامین (آ) را قطع کنید. این داروها به افزایش‌دهنده خونریزی شناخته می‌شوند.
سیگاری‌ها باید چند روز قبل از پروتز لب سیگار نکشند. نیکوتین سیگار موجب می‌شود که رگ‌های خونی تنگ شده و با به تأخیر انداختن زمان التیام و ترمیم، دوره بهبودی پس از جراحی را افزایش می‌دهد. همچنین باید این موضوع را در ذهن داشته باشید که سیگار کشیدن می‌تواند باعث بروز مشکلات قلبی و تنفسی در هنگام انجام فرایند درمان شود.
اگر مستعد تب‌خال هستید حتماً جراح را قبل از درمان مطلع کنید.
از نیمه‌ شب قبل از درمان از خوردن غذا پرهیز کنید. در برخی از نمونه‌های جراحی لازم است در دهان بیمار لوله‌ گذاری شود که با این کار هرگونه غذای موجود در معده‌ی بیمار می‌تواند از معده خارج و وارد ریه شود و در آنجا موجب عفونت گردد.
در زمان ملاقات با جراح، لباس راحت بپوشید.


منبع: دکتر جمیلی


مقالات جراحی پلاستیک:


عدم درد و یا ناراحتی در پروتز لب

مقالات جراحی پلاستیک

پرسش‌های متداول پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

جراحی پلاستیک پروتز گونه

مقالات جراحی پلاستیک

درمان میگرن با تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

عمل جراحی کوچک کردن چانه

مقالات جراحی پلاستیک

دوران نقاهت بعد از عمل بینی

مقالات جراحی پلاستیک

گونه‌های برجسته و جوان

مقالات جراحی پلاستیک

تزریق ژل بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

انواع پروتز سینه و میزان برجستگی

مقالات جراحی پلاستیک

موفقیت در جراحی زیبایی بینی

مقالات جراحی پلاستیک

عوارض تزریق بوتاکس میگرن

مقالات جراحی پلاستیک

خطرات تزریق بوتاکس

مقالات پوست و مو

پیش از پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

هزینه تزریق بوتاکس و درمان تعریق

مقالات جراحی پلاستیک

هزینه تزریق ژل و تزریق چربی

مقالات جراحی پلاستیکفیلم ها و انیمیشن های پزشکی


آسیب شنوایی را معکوس کنیم

شنوایی سنجی و سرگیجه شناسی

گوش و مکانیزم شنوایی

گوش و حلق و بینی

تزریق بوتاکس به دور چشم

جراحی پلاستیک

لارنگوسکوپی برای گلو

گوش و حلق و بینی

رازهای لیفت صورت

جراحی پلاستیک

علائم سرطان تیروئید

گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

ارتباط با کلینیک دکتر مروستی

اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی آپارات کلینیک دکتر مروستی تلگرام کلینیک دکتر مروستی

  © Copyright 2017 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional