کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

مزایای جراحی پروتز لب:


لب‌های پر و قلوه‌ای نشانه‌ی شادابی و جذابیت است؛ اما فرایند بالا رفتن سن می‌تواند موجب باریک و چروکیده شدن لب شود. این در حالی است که برخی از افراد صرف‌ نظر از سن، به‌ طور ژنتیکی لب‌های باریکی دارند. با وجود اینکه برجسته‌ سازی لب با استفاده از تزریق ژل و چربی روشی متداول است اما پروتز لب بهبودی طولانی‌مدت‌ تری را به فرد عرضه می‌کند. پروتزهای لب، شکل و اندازه‌های مختلفی دارند و برای برجسته‌ سازی لب باید فرم آنها را سفارش داد. پروتزها معمولاً از یک ماده مصنوعی به نام پلی‌تترا فلوئورواتیلن بسط یافته ساخته می‌شوند که آن را از لب‌ها عبور داده و برای اینکه کاملاً اندازه‌ی لب باشد اضافات آن برداشته می‌شود به همین خاطر برای انجام صحیح پروتز، یافتن یک متخصص مجرب ضروری است. در ادامه با بخش مقالات جراحی پلاستیک کلینیک دکتر مروستی همراه باشید.

مزایا
دائمی بودن نتایج موجب می‌شود که برای برجسته‌ سازی لب نیازی به تکرار تزریق نداشته باشید. از نظر هزینه اگر شما هزینه پروتز لب را با هزینه‌ی انجام دو بار در سال روش‌های موقتی بزرگ کردن لب مقایسه کنید هزینه آن رضایت‌بخش است. پروتز به‌ راحتی قابل برداشتن است. پروتزهای مدرن لب به‌ صورت متفاوتی نسبت به گذشته در لب قرار داده می‌شوند به همین علت اگر فرد خواهان داشتن لب‌های کوچک‌تر یا بزرگ‌تر باشد می‌توان آن‌ها را از لب خارج کرد.

سایر مزایای پروتز لب عبارتند از: حداقل میزان تهاجم، دوره بهبودی کوتاه، سازگاری کامل پروتز با بافت اطراف، نتایج به‌ دست‌ آمده متناسب با نظر بیمار، ماندگاری طولانی‌ مدت نتایج، قابل بازگشت بودن نتایج، نرم و غیرقابل تشخیص بودن پروتز از بافت اطراف آن.
متقاضی مناسب برای پروتز لب

بیشتر افرادی که برجسته‌ سازی لب با پروتز را انجام می‌دهند افرادی هستند که به‌ طور طبیعی لب‌های باریک و نازکی دارند. سایر افرادی که بزرگ کردن لب را مدنظر قرار می‌دهند افرادی هستند که نشانه‌های بالا رفتن سن موجب شده لب‌هایشان نازک و یا چروک به نظر بیایند. با اینکه تزریق ژل برای برجسته‌ سازی لب می‌تواند نتایج بسیار خوبی به فرد عرضه کند اما همه‌ی افراد تمایل ندارند که هرچند ماه یا چند سال برای انجام روش‌های درمانی اصلاحی به پزشک مراجعه کنند. تأثیرات پروتز لب ماندگاری طولانی‌مدت تری دارد بنابراین سال‌ها طول می‌کشد تا نتایج برجسته‌ سازی لب از بین برود. برخی از افراد تصمیم می‌گیرند که پروتز لب را به همراه دیگر عمل‌های جراحی صورت مانند لیفت پوست صورت انجام دهند.

قبل از انجام پروتز لب:
اگر هرگونه رویداد و برنامه از پیش تعیین‌ شده‌ای در نظر دارید طوری برنامه‌ ریزی کنید تا فرایند پروتز لب را حداقل دو هفته قبل از آن تاریخ انجام دهید تا برای بهبودی زمان کافی داشته باشید.
قبل از درمان باید از سلامتی خوبی برخوردار باشید. حداقل دو هفته قبل از درمان مصرف داروهایی مثل آسپرین، ایپوپروفن، نیاسین، روغن ماهی، چای سبز، روغن کبد ماهی و ویتامین (آ) را قطع کنید. این داروها به افزایش‌دهنده خونریزی شناخته می‌شوند.
سیگاری‌ها باید چند روز قبل از پروتز لب سیگار نکشند. نیکوتین سیگار موجب می‌شود که رگ‌های خونی تنگ شده و با به تأخیر انداختن زمان التیام و ترمیم، دوره بهبودی پس از جراحی را افزایش می‌دهد. همچنین باید این موضوع را در ذهن داشته باشید که سیگار کشیدن می‌تواند باعث بروز مشکلات قلبی و تنفسی در هنگام انجام فرایند درمان شود.
اگر مستعد تب‌خال هستید حتماً جراح را قبل از درمان مطلع کنید.
از نیمه‌ شب قبل از درمان از خوردن غذا پرهیز کنید. در برخی از نمونه‌های جراحی لازم است در دهان بیمار لوله‌ گذاری شود که با این کار هرگونه غذای موجود در معده‌ی بیمار می‌تواند از معده خارج و وارد ریه شود و در آنجا موجب عفونت گردد.
در زمان ملاقات با جراح، لباس راحت بپوشید.


منبع: دکتر جمیلی


مقالات جراحی پلاستیک:


جراحی پلاستیک فک مربعی

مقالات جراحی پلاستیک

عمل زیبایی تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی

مقالات جراحی پلاستیک

عمل زیبایی بینی گوشتی

مقالات جراحی پلاستیک

عوارض پروتز لب

مقالات جراحی پلاستیک

زیبایی و کاربرد درمانی بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

پروتز سینه و عدم ایجاد سرطان

مقالات جراحی پلاستیک

انتخاب پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

پروتز سینه و حجم مناسب

مقالات جراحی پلاستیک

هزینه تزریق بوتاکس و درمان تعریق

مقالات جراحی پلاستیک

اطلاعاتی درباره پروتز لب

مقالات جراحی پلاستیک

سولاریوم و جراحی پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

مناطق تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

موارد منع تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

قبل از تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیکفیلم ها و انیمیشن های پزشکی


درخشندگی پوست

پوست و مو

5 دلیل تضعیف مو

پوست و مو

کارکرد شنوایی

گوش و حلق و بینی

عمل جراحی زیبایی بینی

گوش و حلق و بینی

درمان آکنه

پوست و مو

آشنایی با اپیگلوتیس

گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

ارتباط با کلینیک دکتر مروستی

اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی آپارات کلینیک دکتر مروستی تلگرام کلینیک دکتر مروستی

  © Copyright 2017 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional