کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

مزایای جراحی پروتز لب:


لب‌های پر و قلوه‌ای نشانه‌ی شادابی و جذابیت است؛ اما فرایند بالا رفتن سن می‌تواند موجب باریک و چروکیده شدن لب شود. این در حالی است که برخی از افراد صرف‌ نظر از سن، به‌ طور ژنتیکی لب‌های باریکی دارند. با وجود اینکه برجسته‌ سازی لب با استفاده از تزریق ژل و چربی روشی متداول است اما پروتز لب بهبودی طولانی‌مدت‌ تری را به فرد عرضه می‌کند. پروتزهای لب، شکل و اندازه‌های مختلفی دارند و برای برجسته‌ سازی لب باید فرم آنها را سفارش داد. پروتزها معمولاً از یک ماده مصنوعی به نام پلی‌تترا فلوئورواتیلن بسط یافته ساخته می‌شوند که آن را از لب‌ها عبور داده و برای اینکه کاملاً اندازه‌ی لب باشد اضافات آن برداشته می‌شود به همین خاطر برای انجام صحیح پروتز، یافتن یک متخصص مجرب ضروری است. در ادامه با بخش مقالات جراحی پلاستیک کلینیک دکتر مروستی همراه باشید.

مزایا
دائمی بودن نتایج موجب می‌شود که برای برجسته‌ سازی لب نیازی به تکرار تزریق نداشته باشید. از نظر هزینه اگر شما هزینه پروتز لب را با هزینه‌ی انجام دو بار در سال روش‌های موقتی بزرگ کردن لب مقایسه کنید هزینه آن رضایت‌بخش است. پروتز به‌ راحتی قابل برداشتن است. پروتزهای مدرن لب به‌ صورت متفاوتی نسبت به گذشته در لب قرار داده می‌شوند به همین علت اگر فرد خواهان داشتن لب‌های کوچک‌تر یا بزرگ‌تر باشد می‌توان آن‌ها را از لب خارج کرد.

سایر مزایای پروتز لب عبارتند از: حداقل میزان تهاجم، دوره بهبودی کوتاه، سازگاری کامل پروتز با بافت اطراف، نتایج به‌ دست‌ آمده متناسب با نظر بیمار، ماندگاری طولانی‌ مدت نتایج، قابل بازگشت بودن نتایج، نرم و غیرقابل تشخیص بودن پروتز از بافت اطراف آن.
متقاضی مناسب برای پروتز لب

بیشتر افرادی که برجسته‌ سازی لب با پروتز را انجام می‌دهند افرادی هستند که به‌ طور طبیعی لب‌های باریک و نازکی دارند. سایر افرادی که بزرگ کردن لب را مدنظر قرار می‌دهند افرادی هستند که نشانه‌های بالا رفتن سن موجب شده لب‌هایشان نازک و یا چروک به نظر بیایند. با اینکه تزریق ژل برای برجسته‌ سازی لب می‌تواند نتایج بسیار خوبی به فرد عرضه کند اما همه‌ی افراد تمایل ندارند که هرچند ماه یا چند سال برای انجام روش‌های درمانی اصلاحی به پزشک مراجعه کنند. تأثیرات پروتز لب ماندگاری طولانی‌مدت تری دارد بنابراین سال‌ها طول می‌کشد تا نتایج برجسته‌ سازی لب از بین برود. برخی از افراد تصمیم می‌گیرند که پروتز لب را به همراه دیگر عمل‌های جراحی صورت مانند لیفت پوست صورت انجام دهند.

قبل از انجام پروتز لب:
اگر هرگونه رویداد و برنامه از پیش تعیین‌ شده‌ای در نظر دارید طوری برنامه‌ ریزی کنید تا فرایند پروتز لب را حداقل دو هفته قبل از آن تاریخ انجام دهید تا برای بهبودی زمان کافی داشته باشید.
قبل از درمان باید از سلامتی خوبی برخوردار باشید. حداقل دو هفته قبل از درمان مصرف داروهایی مثل آسپرین، ایپوپروفن، نیاسین، روغن ماهی، چای سبز، روغن کبد ماهی و ویتامین (آ) را قطع کنید. این داروها به افزایش‌دهنده خونریزی شناخته می‌شوند.
سیگاری‌ها باید چند روز قبل از پروتز لب سیگار نکشند. نیکوتین سیگار موجب می‌شود که رگ‌های خونی تنگ شده و با به تأخیر انداختن زمان التیام و ترمیم، دوره بهبودی پس از جراحی را افزایش می‌دهد. همچنین باید این موضوع را در ذهن داشته باشید که سیگار کشیدن می‌تواند باعث بروز مشکلات قلبی و تنفسی در هنگام انجام فرایند درمان شود.
اگر مستعد تب‌خال هستید حتماً جراح را قبل از درمان مطلع کنید.
از نیمه‌ شب قبل از درمان از خوردن غذا پرهیز کنید. در برخی از نمونه‌های جراحی لازم است در دهان بیمار لوله‌ گذاری شود که با این کار هرگونه غذای موجود در معده‌ی بیمار می‌تواند از معده خارج و وارد ریه شود و در آنجا موجب عفونت گردد.
در زمان ملاقات با جراح، لباس راحت بپوشید.


منبع: دکتر جمیلی


مقالات جراحی پلاستیک:


تزریق فیلر در گونه

مقالات جراحی پلاستیک

تزریق بوتاکس در گردن

مقالات جراحی پلاستیک

ریسک های جراحی پروتز گونه

مقالات جراحی پلاستیک

وجه تمایز پروتز سینه با هم

مقالات جراحی پلاستیک

انواع پروتز لب

مقالات جراحی پلاستیک

لیفت باسن

مقالات جراحی پلاستیک

تاثیرگذاری بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

مخاطرات پروتز لب

مقالات جراحی پلاستیک

شرایط مطلوب در عمل بینی

مقالات جراحی پلاستیک

تزریق بوتاکس، سن و جنسیت

مقالات جراحی پلاستیک

درباره جراحی زیبایی سینه

مقالات جراحی پلاستیک

جراحی پلاستیک پروتز گونه

مقالات جراحی پلاستیک

افراد مناسب پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

روایت تورم بینی پس از عمل

مقالات جراحی پلاستیک

جراحی زیبایی بینی گوشتی

مقالات جراحی پلاستیکفیلم ها و انیمیشن های پزشکی


انیمیشن سینوپلاستی پزشکی

گوش و حلق و بینی

مبارزه با سینوس ها

گوش و حلق و بینی

 عصب کشی دندان

دندانپزشکی

10 نشانه از بیماری تیرویید

گوش و حلق و بینی

نکات متوقف کردن زنگ گوش

شنوایی سنجی و سرگیجه شناسی
کلینیک دکتر مروستی

ارتباط با کلینیک دکتر مروستی

اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی آپارات کلینیک دکتر مروستی تلگرام کلینیک دکتر مروستی

  © Copyright 2017 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional