کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

مزایای جراحی پلاستیک گونه:


 کاشت پروتز گونه موجب بهبود ظاهر شما می‌ شود. بسته به خواسته و هدف اولیه‌ ی شما از انجام این عمل، ممکن است این جراحی به‌ منظور ایجاد توازن بیشتر در چهره یا به‌ منظور جوانسازی چهره‌ ی شما انجام شود.
بیماران مسن‌ تری که برای داشتن ظاهری زیبا تر مایل به انجام جراحی‌ های زیبایی صورت هستند، می‌ توانند با کاشت پروتز گونه، فرم چهره‌ ی خود را جوان‌ تر کنند. بیماران جوان‌ تر که احساس می‌ کنند گونه‌ های آن‌ها تخت است و برجستگی لازم را ندارد می‌ توانند با انجام این جراحی به نتایج دلخواه خود برسند و گونه‌ های خود را برجسته کند. کاشت پروتز گونه می‌تواند موجب بهبود تناسب چهره‌ ی شما شود و نهایتاً، داشتن ظاهری بهتر نیز موجب بالا رفتن اعتماد به‌ نفس شما می‌ شود.

عوارض پروتز گونه کدام است؟
در ابتدا، بیمار ممکن است با ریسک واکنش به مواد بی حسی استفاده شده برای عمل جراحی گونه مواجه شود. در این رابطه معمولاً یک رابطه مشخص بین عوارض داروی بی حسی و استفاده از تنباکو، داروهای ضد افسردگی، و سایر داورهای مانند آن وجود دارد. به همین دلیل، لازم است شما درباره این مسائل با جراح خود قبل از انجام عمل جراحی صحبت کنید. حجیم کردن گونه با مواد پرکننده خطرات بسیار کمی دارد و معمولاً نتایج آن با گذشت زمان کاملاً برگشت‌ پذیر هستند. بعضی اوقات تزریق چربی باعث نا متقارن شدن چهره می‌ شود، که می‌ توان این مشکل را با انجام درمان‌ های بیشتر رفع کرد.

شدت عوارض حجیم کردن گونه بسیار کم است. این عوارض عبارت‌اند از:
تورم و کبودی
عفونت
جابجا شدن پروتز

عوارض پس از عمل جراحی پروتز گونه می تواند شامل عفونت باشد که معمولاً امکان کنترل آن با استفاده از داروهای عادی آنتی بیوتیک موجود در داروخانه ها وجود دارد. علاوه بر این قرارگیری نا مناسب پروتز گونه می تواند باعث حرکت آن از محل صحیح و ایجاد عدم تقارن در ظاهر صورت شود. مواجه شدن با این شرایط می تواند گاهی اوقات انجام عمل جراحی ثانویه برای اصلاح محل پروتز را لازم کند.

 هزینه و قیمت عمل گونه گذاری
هنگامی که درباره انجام دادن یا انجام ندادن عمل جراحی گونه تصمیم گیری می کنیم، هزینه انجام این روش درمانی می تواند یک فاکتور با اهمیت برای اکثر بیماران باشد. بطور خاص هزینه پروتز گونه می تواند با توجه به جراح انتخاب شده و محل انجام عمل جراحی متفاوت باشد. علاوه بر این لازم است هزینه های مربوط به انجام آزمایش خون، عکس برداری رادیولوژی و سایر هزینه های جانبی عمل جراحی نیز هنگام محاسبه هزینه درمان مورد توجه قرار گیرد. هزینه عمل جراحی پروتز گونه در صورتی که همراه با سایر انواع عمل های جراحی پلاستیک صورت انجام شود، بطور چشمگیر کاهش پیدا می کند. به هر حال برای راحتی بیشتر افراد متقاضی، معمولاً از طرح های مختلف تامین مالی جراحی پلاستیک برای ایجاد امکان پرداخت هزینه درمان برای بیماران با هر بودجه و استطاعت مالی استفاده می شود.


منبع: مجله ی اینترنتی دلگرم


مقالات جراحی پلاستیک:


عوارض پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

عمل زیبایی بینی و گرفتگی آن

مقالات جراحی پلاستیک

پرسش‌های متداول پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

پروتز لب نوع GORE-TEX

مقالات جراحی پلاستیک

خطر ژل های دايمی

مقالات جراحی پلاستیک

سادگی عمل پروتز لب

مقالات جراحی پلاستیک

هزینه جراحی پروتز باسن

مقالات جراحی پلاستیک

مراجعه به پزشک بعد از پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

پرکننده‌های موقت پروتز لب

مقالات جراحی پلاستیک

سوالات رایج بوتاکس

مقالات پوست و مو

عمل جراحی کوچک کردن چانه

مقالات جراحی پلاستیک

پروتز چانه و خطرات آن

مقالات جراحی پلاستیک

جراحی زیبایی پروتز باسن

مقالات جراحی پلاستیک

کاشت گونه با جراحی استخوان

شنوایی سنجی و سرگیجه شناسی

عمل بینی و بارداری

مقالات جراحی پلاستیکفیلم ها و انیمیشن های پزشکی


خواص درمانی انار

میوه ها و گیاهان

بوتاکس یا فیلر

جراحی پلاستیک

آزمون شنوایی سنجی

شنوایی سنجی و سرگیجه شناسی

شستشوی جرم گوش

گوش و حلق و بینی

آموزش تزریق بوتاکس

جراحی پلاستیک

نشانه های سرطان تیروئید

گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

ارتباط با کلینیک دکتر مروستی

اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی آپارات کلینیک دکتر مروستی تلگرام کلینیک دکتر مروستی

  © Copyright 2017 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional