کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

ناگفته های تزریق بوتاکس:


حتما تا به حال زیاد درمورد بوتاکس شنیده‌ اید و شاید حتی خودتان یک یا چند بار تزریق آن را تجربه کرده‌ باشید یا دچار وسوسه تزریق آن شده‌ باشید، یعنی تزریق سمی که در خیلی از موارد توسط یک باکتری تولید می‌ شود و بعد از رقیق و ضعیف شدن باعث مهار حرکت عضلات می‌ شود تا دیگر چروک‌ ها کمتر روی پوست جلوه کنند. تزریق این ماده جوان‌ کننده این‌ روزها شایع‌ ترین عمل زیبایی در آمریکاست و در کشور ما نیز شیوع بالایی دارد تا جایی که در اطراف‌ مان افراد زیادی را می‌ شناسیم که از این راه جوانی را به خود هدیه کرده‌اند. در ادامه با بخش مقالات جراحی پلاستیک کلینیک دکتر مروستی همراه باشید.

چرا بوتاکس بهترین راه است؟
تزریق بوتاکس روش سریع و موثری برای رفع چروک است  زمان شروع اثر بوتاکس بین  4 تا7   روز است.مدت تزریق آن بین 1۰ تا 20 دقیقه طول می‌ کشد و می‌ توانید بعد از تزریق سریع به سر کار خود برگردید،حتی در اکثر مواقع هنگام خروج کمتر کسی متوجه تزریق‌ ها خواهد شد. اثرات تزریق بوتاکس بسته به تعداد تزریق قبلی بین ۴ تا ۶ ماه طول می‌ کشد. اگر هر3 ماه به مدت یک سال تزریق بوتاکس انجام شود، به تدریج فواصل تزریق های بعدی بیشتر می‌شود، یعنی عملا با تزریق بوتاکس کمتر اثرات طولانی‌ تری حاصل می‌ شود.

اگر بوتاکس را فرد غیرمتخصص تزریق کند...
عوارض پس از تزریق بوتاکس معمولا به سبب اشتباهات در تزریق کردن ایجاد می‌ شود. برای مثال اگر بوتاکس در نقاط صحیح تزریق نشود یا دوز دارو مناسب نباشد و بیش از حد تزریق شود، دارو بسیار رقیق شده باشد و پخش شود یا نقاطی که تزریق می‌ شود فشار و ماساژ داده شود یا اگر از داروهای تقلبی و غیر استاندارد استفاده شود و تزریق به‌ وسیله اشخاص غیر متخصص و در مکان‌ های نا مناسب مثل آرایشگاه‌ ها صورت گیرد، احتمال ایجاد عارضه افزایش پیدا می‌کند و اگرنه بوتاکس به خودی خود کارایی بسیار خوبی دارد و عارضه چندانی ندارد. اگر هم عارضه‌ ای داشته باشد برای مثال سبب سردرد گذرا و علائمی شبیه سرماخوردگی بعد از تزریق می‌ شود یا یک مقدار افتادگی پلک می‌ دهد که این عوارض گذراست و خطرناک نیست. البته یادتان نرود افتادگی پلک ممکن است به سبب عدم مهارت کافی پزشکی در تزریق هم پیش بیاید.
انواع بوتاکس‌ های (دیسپورت) موجود در بازار کشورمان از کشور انگلیس، کره و کاناداست اما بوتاکس‌ های نوع کانادایی مورد تایید وزارت بهداشت نیست چرا که این نوع بوتاکس در واقع ساخت کشور چین است و در بعضی بیماران سبب ایجاد عوارض آلرژی می‌ شود. این نوع بوتاکس‌ ها نه تنها کیفیت بسیار پایینی دارند بلکه قیمت پایینی هم دارند و به همین دلیل متاسفانه برخی پزشکان با خریداری بوتاکس چینی ارزان قیمت هزینه‌ های بالایی را از بیماران و اشخاص علاقه‌مند به تزریق بوتاکس دریافت می‌ کنند.


منبع: عصر ایران


مقالات جراحی پلاستیک:


کاندید برای پروتز لب

مقالات جراحی پلاستیک

جراحی زیبایی شکم

مقالات جراحی پلاستیک

جراح ترمیمی بینی

مقالات جراحی پلاستیک

عمل زیبایی پلک، بلفاروپلاستی

مقالات جراحی پلاستیک

جراحی پلاستیک سینه

مقالات جراحی پلاستیک

جراحی ترمیمی سینه

مقالات جراحی پلاستیک

پروتز هموگرافت دائمی لب

مقالات جراحی پلاستیک

بوتاکس و توقف فعالیت غدد ترشح

مقالات جراحی پلاستیک

آمادگی قبل پروتز لب

مقالات جراحی پلاستیک

دوران نقاهت تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

سن مجاز استفاده از پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

نتایج و تزریقات بعدی بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

ریسک های جراحی پروتز گونه

مقالات جراحی پلاستیک

درمان عوارض پروتز باسن

مقالات جراحی پلاستیک

عمل زیبایی پروتز لب‌

مقالات جراحی پلاستیکفیلم ها و انیمیشن های پزشکی

کلینیک دکتر مروستی

ارتباط با کلینیک دکتر مروستی

اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی آپارات کلینیک دکتر مروستی تلگرام کلینیک دکتر مروستی

  © Copyright 2017 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional