کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

نه به تزریق بوتاکس :


شاید شما هم از جمله جوانانی باشید که به پیری و چین و چروک پوست‌ تان فکر می‌کنند - یا شاید از جمله کسانی باشید که دل‌ شان می‌خواهد زیبایی و جوانی پوست‌ شان طبیعی باشد و زیر بار تزریق بوتاکس نمی‌روند. حتما به دنبال راه‌ حل‌هایی هم هستید که جوانی پوست‌ تان را تضمین کنید و پیری را به تعویق بیندازید؛ بنابراین خبر خوشی برای‌ تان داریم. در ادامه با بخش مقالات جراحی پلاستیک کلینیک دکتر مروستی همراه باشید.

توقع تان را  منطقی کنید:
ژنتیک هم نقش مهمی در ایجاد چین و چروک ایفا می‌کند تا جایی که پوست برخی افراد در سنین پایین دچار چروک شده و به بوتاکس نیاز پیدا می‌کنند در حالی‌ که افراد دیگر با وجود سنین بالا هنوز جوان هستند. معمولا می‌توانید این قضیه را در افراد نزدیک خانواده خود جست‌وجو کنید.

به بوتاکس «نه» بگویید؟
 کافی است به پوست نزدیک‌ ترین افراد خانواده خود نگاهی بیندازید و سن‌شان را نیز در نظر داشته باشید. به این ترتیب تا حدودی می‌توانید به استعداد ژنتیکی خود برای چین و چروک پوست پی ببرید. اگر ژنتیک تنها عاملی باشد که چین‌های صورت‌تان را به وجود آورده تقریبا راهی برای پیشگیری از آن ندارید اما معمولا  این‌طور نیست و چند عامل دست به دست هم می‌دهند. در این صورت مهم‌ ترین کاری که از دست‌تان برمی‌آید این است که تاثیر عوامل دیگر را به حداقل برسانید.

صابون‌ تان را «آپدیت» کنید!
شست‌وشوی روزانه پوست با صابون یکی دیگر از روش‌هایی است که می‌توانید برای حفظ جوانی و کمک به پیشگیری از چروک پوست انجام دهید. توجه کنید حتما باید پوست خود را بشناسید و صابون مناسب را تهیه کنید. اگر از صابونی که مناسب پوست‌تان نیست، استفاده کنید برعکس عمل خواهید کرد و به پیری پوست‌ تان سرعت می‌دهید؛ مثلا پوست‌های خشک بر اثر استفاده از صابون‌های نامناسب، خشک‌ تر و شکننده‌ تر می‌شوند. پوست‌های چرب بیشتر مستعد جذب آلودگی هوا هستند؛ بنابراین این افراد باید حداقل دوبار در روز شست‌ و شو انجام دهند. نسل جدیدی از شوینده‌های پوست با نام «پن» به بازار آمده که اگر پوست بسیار خشک و حساسی دارید، می‌توانید از آن برای پاک کردن پوست‌تان استفاده کنید. پن خاصیت قلیایی ندارد و در مقایسه با صابون، آسیب کمتری وارد می‌کند. پن‌ها هم به صورت جامد و هم مایع در بازار وجود دارند که برای پوست‌های خشک گزینه مناسب‌تری هستند.

از کرم‌ها انتظار معجزه نداشته باشید:
کرم‌های دور چشم هم اغلب سه کاره هستند؛ یعنی ضدچروک، ضد تیرگی و ضد پف. به طور کلی نباید از کرم‌های دورچشم انتظار معجزه داشته باشید؛ حتی از کرم‌ هایی که مبالغ بسیار زیادی برای ‌شان می‌پردازید نباید توقع کار بسیار بزرگی داشته باشید. این کرم‌ها باعث آبرسانی به پوست اطراف چشم و تا حدودی بهتر شدن چروک‌های دور چشم می‌شوند. برای مشکلات دیگر مثل تیرگی و پف و چروک‌های عمیق‌تر باید به پزشک مراجعه کنید. برای پیشگیری از چین و چروک از 20 تا 25 سالگی می‌توانید از کرم‌های دور چشم برای آبرسانی به پوست این ناحیه از صورت استفاده کنید. هنگام استفاده از کرم دور چشم حواس‌ تان باشد که آن را زیاد به اطراف چشم‌ تان نزدیک و به داخل چشم‌ تان وارد نکنید. ضد آفتاب دورچشم هم محصولی است که در بازار وجود دارد و حتما باید از آن استفاده کنید. اگر تا به حال کرم ضد آفتاب صورت‌ تان را به اطراف چشم‌ تان زده‌اید و حساسیتی برای‌ تان ایجاد نشده، می‌توانید از همان محصول برای دور چشم‌ تان هم استفاده کنید.


منبع: برترینها


مقالات جراحی پلاستیک:


روش انجام عمل پروتز باسن

مقالات جراحی پلاستیک

جراحی گسترش خط لب بالا

مقالات جراحی پلاستیک

آمادگی قبل پروتز لب

مقالات جراحی پلاستیک

فرم پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

بوتاکس، درمانی تزریقی، آرایشی

مقالات جراحی پلاستیک

عمل پروتز لب با تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

آمادگی قبل از تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

مزایای تزریق چربی، بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

روایت تورم بینی پس از عمل

مقالات جراحی پلاستیک

عمل جراحی کوچک کردن چانه

مقالات جراحی پلاستیک

مدت زمان اثر بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

درباره جراحی زیبایی سینه

مقالات جراحی پلاستیک

تزریق بوتاکس و فلج صورت

مقالات جراحی پلاستیک

چگونگی انجام پروتز لب

مقالات جراحی پلاستیک

نکات مهم در عمل بینی

مقالات جراحی پلاستیکفیلم ها و انیمیشن های پزشکی


سرگیجه و گردن درد

گوش و حلق و بینی

نحوه تمیز کردن گوش

گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

ارتباط با کلینیک دکتر مروستی

اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی آپارات کلینیک دکتر مروستی تلگرام کلینیک دکتر مروستی

  © Copyright 2017 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional