کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

نه به تزریق بوتاکس :


شاید شما هم از جمله جوانانی باشید که به پیری و چین و چروک پوست‌ تان فکر می‌ کنند - یا شاید از جمله کسانی باشید که دل‌ شان می‌ خواهد زیبایی و جوانی پوست‌ شان طبیعی باشد و زیر بار تزریق بوتاکس نمی‌ روند. حتما به دنبال راه‌ حل‌ هایی هم هستید که جوانی پوست‌ تان را تضمین کنید و پیری را به تعویق بیندازید؛ بنابراین خبر خوشی برای‌ تان داریم. در ادامه با بخش مقالات جراحی پلاستیک کلینیک دکتر مروستی همراه باشید.

توقع تان را  منطقی کنید:
ژنتیک هم نقش مهمی در ایجاد چین و چروک ایفا می‌ کند تا جایی که پوست برخی افراد در سنین پایین دچار چروک شده و به بوتاکس نیاز پیدا می‌ کنند در حالی‌ که افراد دیگر با وجود سنین بالا هنوز جوان هستند. معمولا می‌ توانید این قضیه را در افراد نزدیک خانواده خود جست‌ وجو کنید.

به بوتاکس «نه» بگویید؟
 کافی است به پوست نزدیک‌ ترین افراد خانواده خود نگاهی بیندازید و سن‌ شان را نیز در نظر داشته باشید. به این ترتیب تا حدودی می‌ توانید به استعداد ژنتیکی خود برای چین و چروک پوست پی ببرید. اگر ژنتیک تنها عاملی باشد که چین‌ های صورت‌ تان را به وجود آورده تقریبا راهی برای پیشگیری از آن ندارید اما معمولا  این‌ طور نیست و چند عامل دست به دست هم می‌ دهند. در این صورت مهم‌ ترین کاری که از دست‌ تان برمی‌آید این است که تاثیر عوامل دیگر را به حداقل برسانید.

صابون‌ تان را «آپدیت» کنید!
شست‌ وشوی روزانه پوست با صابون یکی دیگر از روش‌ هایی است که می‌ توانید برای حفظ جوانی و کمک به پیشگیری از چروک پوست انجام دهید. توجه کنید حتما باید پوست خود را بشناسید و صابون مناسب را تهیه کنید. اگر از صابونی که مناسب پوست‌ تان نیست، استفاده کنید برعکس عمل خواهید کرد و به پیری پوست‌ تان سرعت می‌ دهید؛ مثلا پوست‌ های خشک بر اثر استفاده از صابون‌ های نا مناسب، خشک‌ تر و شکننده‌ تر می‌شوند. پوست‌ های چرب بیشتر مستعد جذب آلودگی هوا هستند؛ بنابراین این افراد باید حداقل دوبار در روز شست‌ و شو انجام دهند. نسل جدیدی از شوینده‌ های پوست با نام «پن» به بازار آمده که اگر پوست بسیار خشک و حساسی دارید، می‌ توانید از آن برای پاک کردن پوست‌ تان استفاده کنید. پن خاصیت قلیایی ندارد و در مقایسه با صابون، آسیب کمتری وارد می‌کند. پن‌ ها هم به صورت جامد و هم مایع در بازار وجود دارند که برای پوست‌ های خشک گزینه مناسب‌ تری هستند.

از کرم‌ ها انتظار معجزه نداشته باشید:
کرم‌ های دور چشم هم اغلب سه کاره هستند؛ یعنی ضد چروک، ضد تیرگی و ضد پف. به طور کلی نباید از کرم‌ های دورچشم انتظار معجزه داشته باشید؛ حتی از کرم‌ هایی که مبالغ بسیار زیادی برای ‌شان می‌ پردازید نباید توقع کار بسیار بزرگی داشته باشید. این کرم‌ ها باعث آبرسانی به پوست اطراف چشم و تا حدودی بهتر شدن چروک‌ های دور چشم می‌ شوند. برای مشکلات دیگر مثل تیرگی و پف و چروک‌ های عمیق‌ تر باید به پزشک مراجعه کنید. برای پیشگیری از چین و چروک از 20 تا 25 سالگی می‌ توانید از کرم‌ های دور چشم برای آبرسانی به پوست این ناحیه از صورت استفاده کنید. هنگام استفاده از کرم دور چشم حواس‌ تان باشد که آن را زیاد به اطراف چشم‌ تان نزدیک و به داخل چشم‌ تان وارد نکنید. ضد آفتاب دورچشم هم محصولی است که در بازار وجود دارد و حتما باید از آن استفاده کنید. اگر تا به حال کرم ضد آفتاب صورت‌ تان را به اطراف چشم‌ تان زده‌اید و حساسیتی برای‌ تان ایجاد نشده، می‌ توانید از همان محصول برای دور چشم‌ تان هم استفاده کنید.


منبع: برترینها


مقالات جراحی پلاستیک:


برش های جراحی پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

چسب زدن بعد از عمل بینی

مقالات جراحی پلاستیک

پروتز لب یا پر کردن لب توسط ژل

مقالات جراحی پلاستیک

عمل زیبایی تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

عمل پروتز سینه، عملی ایمن

مقالات جراحی پلاستیک

افراد مناسب پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

مهم ترین نکات بعد از پروتز باسن

مقالات جراحی پلاستیک

قبل از عمل زاویه‌دار کردن فک

مقالات جراحی پلاستیک

جراحی کوچک کردن سینه

مقالات جراحی پلاستیک

تزریق بوتاکس بینایی و پوست

مقالات جراحی پلاستیک

در طول تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

جراحی زیبایی شکم

مقالات جراحی پلاستیک

تنوع اسامی‌ و مارک های بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

عمل زیبایی بینی استخوانی

مقالات جراحی پلاستیک

دانسته های تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیکفیلم ها و انیمیشن های پزشکی


تست فرکانس شنوایی

شنوایی سنجی و سرگیجه شناسی

عمل زیبایی رینوپلاستی

جراحی پلاستیک

درخشندگی پوست

پوست و مو

از دست دادن دندان

دندانپزشکی
کلینیک دکتر مروستی

ارتباط با کلینیک دکتر مروستی

اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی آپارات کلینیک دکتر مروستی تلگرام کلینیک دکتر مروستی

  © Copyright 2017 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional