کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

هزینه پروتز دائمی لب:


هزينه پروتز دائمی لب بستگي به انتخاب بيمار از نظر روش آن دارد . البته تجربه نشان داده است كه اغلب افراد با تمايل به زيباتر كردن لبها به دفعات مختلف اقدام به تزريق و روش هاي زيبايي براي لبها و در نتيجه پرداخت هزينه براي پروتز لب ها مي كنند زيرا متداول ترين كار براي پركردن لب ها تزريق ژل مي باشد و از آنجايی كه دوام اين روش حدود ٨ ماه مي باشد لذا نياز به تكرار اين روش و پرداخت مكرر هزينه ميشود. از طرف ديگر معمولا افراد در دفعه هاي دوم و بيشتر تمايل به تزريق مقدار بالاتری از ژل براي لب و تزريق مكان هاي بيشتري در لب مي باشند.
افراديكه تحت جوانسازي صورت با تزريق چربي قرار مي گيرند مي توانند از فرصت تزريق چربي به لب ها هم بهره ببرند كه در اين صورت هزينه برجسته كردن لب مقرون به صرفه خواهد بود. در بعضي افراد بعد از سالها استفاده از روش هاي غيرجراحي پر كردن لب ها، انجام جراحي براي جا گذاري پروتز هاي مخصوص لب پيشنهاد مناسبي است و بيمار مي تواند با پرداخت يكبار هزينه هاي خريد پروتز و حق العمل جراح تا سالها از روشهاي ديگر برجسته سازي لب بي نياز شود . نكته مهم در هزينه پروتز لب اين است كه فرد بر اساس نوع و جنس ژل و فيلر مصرفي در لب هزينه پرداخت مي كند كه هرچه كيفيت ژل مصرفي بهتر باشد هزينه نیز بالاتر هست چرا كه اين مواد مرغوب در بسته بندي هاي يک الي يک و نيم سي سي موجود است و گاهي براي رسيدن به نتيجه مطلوب نياز به استفاده از دو بسته ژل مي باشد . از طرف ديگر ژل هايي در بازار موجود مي باشد كه تحت ليسانس شركت معتبر زيبايي نمي باشند و مورد تاييد پزشكان متبحر در حيطه زيبايي نيز نيستند اين ژل هاي نامرغوب قيمت بسيار كمتري نسبت به انواع ژل هاي مرغوب دارند و اتفاقا در بسته بندي با حجم بالاتر موجود هستند .
توصيه پزشك خوب در حيطه زيباسازي لب و ساير نواحي بدن به استفاده از ژل هاي مرغوب با مارک هاي شناخته شده مي باشد . در مجموع موارد زیادی در تعیین هزینه پروتز دائمی لب دخیل هستند؛ هزینه پروتز دائمی لب و قیمت پروتز دائمی لب برای افراد مختلف متفاوت است که بستگی به عوامل مختلفی دارد، از این عوامل می توان به ناحیه درمان، حق‌ الزحمه پزشک جراح، خواسته های بیمار و محلی که در آن بیمار تحت درمان قرار خواهد گرفت دارد. بنابراین هزینه پروتز دائمی لب برای هر فرد متفاوت خواهد بود. در جلسه مشاوره رایگان قبل از عمل پروتز لب، در مورد تمامی موارد و هزینه عمل با شما بحث و تبادل نظر خواهد شد.


منبع: فیس لیفت سنتر


مقالات جراحی پلاستیک:


مخاطرات لیپوساکشن

مقالات جراحی پلاستیک

دوران بهبودی پروتز گونه

مقالات جراحی پلاستیک

ترکیدن پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

جراحی چاله صورت

مقالات جراحی پلاستیک

عوارض جراحی پروتز باسن

مقالات جراحی پلاستیک

آمادگی برای پروتز گونه

مقالات جراحی پلاستیک

جراحی کوچک کردن سینه

مقالات جراحی پلاستیک

پروتز و برجسته سازی لب ها

مقالات جراحی پلاستیک

جراحی پلاستیک و عزت نفس

مقالات جراحی پلاستیک

قبل از عمل زاویه‌دار کردن فک

مقالات جراحی پلاستیک

کسانی که نباید بوتاکس کنند

مقالات جراحی پلاستیک

پروتز و لیفت سینه هم زمان

مقالات جراحی پلاستیک

تفاوت دیسپورت و بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

عوامل اصلی ژنیکوماستی

مقالات جراحی پلاستیکفیلم ها و انیمیشن های پزشکی


درمان طبیعی سنگ لوزه

گوش و حلق و بینی

حذف جرم گوش

گوش و حلق و بینی

عمل جراحی زیبایی بینی

جراحی پلاستیک

اندسکوپی بینی

گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

ارتباط با کلینیک دکتر مروستی

اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی آپارات کلینیک دکتر مروستی تلگرام کلینیک دکتر مروستی

  © Copyright 2017 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional