کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

هزینه پروتز دائمی لب:


هزينه پروتز دائمی لب بستگي به انتخاب بيمار از نظر روش آن دارد . البته تجربه نشان داده است كه اغلب افراد با تمايل به زيباتر كردن لبها به دفعات مختلف اقدام به تزريق و روش هاي زيبايي براي لبها و در نتيجه پرداخت هزينه براي پروتز لب ها مي كنند زيرا متداول ترين كار براي پركردن لب ها تزريق ژل مي باشد و از آنجايی كه دوام اين روش حدود ٨ ماه مي باشد لذا نياز به تكرار اين روش و پرداخت مكرر هزينه ميشود. از طرف ديگر معمولا افراد در دفعه هاي دوم و بيشتر تمايل به تزريق مقدار بالاتری از ژل براي لب و تزريق مكان هاي بيشتري در لب مي باشند.
افراديكه تحت جوانسازي صورت با تزريق چربي قرار مي گيرند مي توانند از فرصت تزريق چربي به لب ها هم بهره ببرند كه در اين صورت هزينه برجسته كردن لب مقرون به صرفه خواهد بود. در بعضي افراد بعد از سالها استفاده از روش هاي غيرجراحي پر كردن لب ها، انجام جراحي براي جاگذاري پروتز هاي مخصوص لب پيشنهاد مناسبي است و بيمار مي تواند با پرداخت يكبار هزينه هاي خريد پروتز و حق العمل جراح تا سالها از روشهاي ديگر برجسته سازي لب بي نياز شود . نكته مهم در هزينه پروتز لب اين است كه فرد بر اساس نوع و جنس ژل و فيلر مصرفي در لب هزينه پرداخت مي كند كه هرچه كيفيت ژل مصرفي بهتر باشد هزينه نیز بالاتر هست چرا كه اين مواد مرغوب در بسته بندي هاي يک الي يک و نيم سي سي موجود است و گاهي براي رسيدن به نتيجه مطلوب نياز به استفاده از دو بسته ژل مي باشد . از طرف ديگر ژل هايي در بازار موجود مي باشد كه تحت ليسانس شركت معتبر زيبايي نمي باشند و مورد تاييد پزشكان متبحر در حيطه زيبايي نيز نيستند اين ژل هاي نامرغوب قيمت بسيار كمتري نسبت به انواع ژل هاي مرغوب دارند و اتفاقا در بسته بندي با حجم بالاتر موجود هستند .
توصيه پزشك خوب در حيطه زيباسازي لب و ساير نواحي بدن به استفاده از ژل هاي مرغوب با مارک هاي شناخته شده مي باشد . در مجموع موارد زیادی در تعیین هزینه پروتز دائمی لب دخیل هستند؛ هزینه پروتز دائمی لب و قیمت پروتز دائمی لب برای افراد مختلف متفاوت است که بستگی به عوامل مختلفی دارد، از این عوامل می توان به ناحیه درمان، حق‌الزحمه پزشک جراح، خواسته های بیمار و محلی که در آن بیمار تحت درمان قرار خواهد گرفت دارد. بنابراین هزینه پروتز دائمی لب برای هر فرد متفاوت خواهد بود. در جلسه مشاوره رایگان قبل از عمل پروتز لب، در مورد تمامی موارد و هزینه عمل با شما بحث و تبادل نظر خواهد شد.


منبع: فیس لیفت سنتر


مقالات جراحی پلاستیک:


پرکننده‌های موقت پروتز لب

مقالات جراحی پلاستیک

افراد مناسب پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

عارضه های جراحی پلاستیک

مقالات جراحی پلاستیک

تنوع اسامی‌ و مارک های بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

لیفت صورت، ریتیدکتومی

مقالات جراحی پلاستیک

مزایای برجسته‌ سازی دائمی لب

مقالات جراحی پلاستیک

علت جراحی پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

دوران نقاهت بعد از عمل بینی

مقالات جراحی پلاستیک

مزایای جراحی پروتز گونه

مقالات جراحی پلاستیک

پروتز جراحی پلاستیک سینه

مقالات جراحی پلاستیک

۵ دلیل برای پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

دستورات قبل از عمل پروتز لب

مقالات جراحی پلاستیک

درباره جراحی زیبایی سینه

مقالات جراحی پلاستیک

چگونگی انجام عمل پروتز لب

مقالات جراحی پلاستیک

وجه تمایز پروتزهای سینه

مقالات جراحی پلاستیکفیلم ها و انیمیشن های پزشکی


کشیدن دندان عقل

دندانپزشکی

حذف جرم گوش

گوش و حلق و بینی

 عوارض جانبی بوتاکس

جراحی پلاستیک

تزریق بوتاکس به لب بالا

جراحی پلاستیک

شستشوی جرم گوش

گوش و حلق و بینی

بعد از اصلاح مو

پوست و مو
کلینیک دکتر مروستی

ارتباط با کلینیک دکتر مروستی

اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی آپارات کلینیک دکتر مروستی تلگرام کلینیک دکتر مروستی

  © Copyright 2017 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional