کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

پذیرش بیماران خارجی:


سرپرست اداره گردشگری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: امکانات و تجهیزات درمانی 190 بیمارستان کشور برای پذیرش بیماران خارجی ارزیابی شد که از این تعداد 101 بیمارستان با برخورداری از شرایط مورد نیاز، مجوز پذیرش بیماران خارجی را دریافت کرده اند.
سرپرست اداره گردشگری سلامت وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، استاندارد سازی ارائه خدمات درمانی به گردشگران خارجی را از برنامه های این وزارتخانه بیان کرد و بر اهمیت توسعه گردشگری سلامت و استاندارد سازی این خدمات تاکید کرد.
دکتر محب پور با اشاره به اینکه سابقه گردشگری سلامت در کشور به بیش از 10 سال قبل باز می گردد، اظهارکرد: اما اداره گردشگری سلامت از سال 93 با دستور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این وزارتخانه تشکیل شد و در این سال صنعت گردشگری سلامت بصورت سازمان یافته و منسجم تر با همکاری سایر نهادها و دستگاه ها فعال شد.
وی افزود: شورای راهبری گردشگری سلامت نیز با توجه به ضرورت ساماندهی و همکاری بین دستگاههای مختلف، توسط وزارتخانه های امور خارجه و وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی همچنین سازمان های میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری و نظام پزشکی و اتاق بازرگانی تشکیل شد.
وی هماهنگی بین دستگاههای مختلف در زمینه گردشگری سلامت را از مهمترین اهداف تشکیل شورای راهبری گردشگری سلامت اعلام کرد و افزود: در حال حاضر گردشگری سلامت کشور با ارائه خدمات استاندارد و توسعه زیرساخت های مورد نیاز به استانداردهای جهانی نزدیک شده است.
سرپرست اداره گردشگری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: طی دو سال گذشته سه کارگروه در زمینه گردشگری سلامت تشکیل شده و تا حدودی به تمام وظایفی که در این زمینه بر عهده داشتیم، عمل شده است.
وی با بیان اینکه لازم است مراکز جراحی نامحدود و درمان ناباروری به گردشگری سلامت کشور اضافه شود، گفت: اینگونه مراکز می توانند در صنعت گردشگری سلامت سرمایه گذاری کنند.
دکتر محب پور با بیان اینکه بسیاری از بیماران با انگیزه انجام جراحی زیبایی به ایران سفر می کنند، گفت : در حال حاضر هیچگونه آمار و اطلاعاتی از بیماران گردشگری سلامت در اختیار نداریم.
وی افزود: گردشگری سلامت یک صنعت تخصصی و درآمدزا است و باید بصورت جدی مورد توجه قرار گیرد.
سرپرست اداره گردشگری سلامت وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه تاکنون دو دوره آموزش گردشگری سلامت در کشور برگزار شده است و دو دوره دیگر نیز در بهمن امسال برگزار خواهد شد، افزود: در این دوره ها، قوانین و مقررات دستگاههای مختلف، اصول بازاریابی و ارتباط موثر با بیماران ارائه می شود.
وی با بیان اینکه اطلاع رسانی و تبلیغات در زمینه گردشگری سلامت از اهمیت زیادی برخوردار است، گفت: پورتال گردشگری سلامت با هفت زبان بین المللی طراحی شده و در آینده نزدیک رونمایی می شود.


منبع: ایرنا


مقالات فضای بستری بیماران:


وظایف پرستاران اتاق عمل

مقالات بخش بستری

بستری مجدد نوزادان نارس

مقالات بخش بستری

اتاق ایزوله

مقالات بخش بستری

بستری کودک در بیمارستان

مقالات بخش بستری

سؤ تغذیه در بیماران بستری

مقالات بخش بستری

داروی دیگوکسین (digoxin)

مقالات فواید داروها

بستری به شکل پانسیون

مقالات بخش بستری

داروهای اورژانس

مقالات بخش بستری

نورپردازی اتاق بستری

مقالات بخش بستری

پرستاران بخش بستری

مقالات بخش بستری

کنترل استرس هایپرگلایسمی

مقالات بخش بستری

مراقبت از بیمار در منزل

مقالات بخش بستری

تریاژ

مقالات بخش بستری

نگهداری بیمار در خانواده

مقالات بخش بستری

پذیرش بیماران خارجی

مقالات بخش بستریفیلم ها و انیمیشن های پزشکی


 عصب کشی دندان

دندانپزشکی

نشانه های استریپ گلو

گوش و حلق و بینی

از دست دادن شنوایی

شنوایی سنجی و سرگیجه شناسی

عمل زیبایی افتادگی پلک

جراحی پلاستیک

آسیب شنوایی را معکوس کنیم

شنوایی سنجی و سرگیجه شناسی
کلینیک دکتر مروستی

ارتباط با کلینیک دکتر مروستی

اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی آپارات کلینیک دکتر مروستی تلگرام کلینیک دکتر مروستی

  © Copyright 2017 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional