کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

پروتز لب با انتقال چربی:


برای بیمارانی که به دنبال فربه و برجسته کردن لب ها هستند اما تمایلی به انتخاب مواد تزریق ی برای این کار ندارند، بزرگ کردن لب با انتقال چربی یک راهکار مناسب می باشد. در حالی که برخی از پرکننده های دیگر لب همچون کلاژن بطور عادی از بافت اهدا کننده حیوانی یا انسانی گرفته می شود، بزرگ کردن لب با انتقال چربی از بافت بدن خود شما استفاده می کند و به این ترتیب می تواند نتایج عادی و طبیعی برای لب شما به همراه داشته باشد. بزرگ کردن لب با انتقال چربی شامل برداشتن چربی از یک ناحیه بدن و وارد کردن آن به لب ها است. برای عمل جراحی انتقال چربی لب، فقط بافت طبیعی بدن استفاده می شود و به همین خاطر امکان پس زدن یا واکنش آلرژیک به آن به ندرت وجود دارد. پس از عمل جراحی، بیماران نتایج مناسب و ظاهر طبیعی ایجاد شده برای لب را برای مدت شش ماه تا بیش یک سال مشاهده خواهند کرد.

ریکاوری
پس از بزرگ کردن لب، برای ریکاوری بیمار معمولاً به کمی استراحت نیاز است. اغلب، بیمارانی که عمل جراحی بزرگ کردن لب را انجام می دهند می توانند پس از یک روز به فعالیت عادی روزمره خود باز گردند. کسب اطلاعات بیشتر درباره انتظار شما از وضعیت خود پس بزرگ کردن لب می تواند به شما در طول دوره ریکاوری کمک فراوان کند.

بعد از بزرگ کردن لب چه انتظاری باید داشته باشیم
بزرگ کردن لب با استفاده از پر کننده های لب، جراحی انتقال چربی، یا استفاده از پروتز های لب معمولاً در مطب دکتر انجام می شود. طول دوره ریکاوری عمل جراحی بزرگ کردن لب بستگی به نوع عمل جراحی انجام شده دارد. به هر حال، اکثر بیماران می توانند پس از یک روز به فعالیت عادی خود باز گردند. در پایان این مدت اثرات ناشی از داروی بی حسی بطور کامل بر طرف می شود. پس از انجام هر نوع عمل جراحی بزرگ کردن لب بیمار ممکن است با کمی ورم و کبودی در صورت خود مواجه شود. اگر از پر کننده ها برای بزرگ کردن لب استفاده شده باشد، این عوارض می توانند برای یک هفته دوام داشته باشند و اگر برای انجام این کار از پروتز لب استفاده شده باشد، مدت زمان لازم برای بر طرف شدن کامل این عوارض معمولاً سه هفته است. ناراحتی های احتمالی در طول دوره ریکاوری عمل جراحی بزرگ کردن لب در سطح حداقل است و به ندرت نیازی به مدیریت آنها با استفاده از داروهای مسکن وجود دارد.

مزایا بزرگ کردن لب
مزایای حاصل از بزرگ کردن لب توسط ژل حجم دهنده لب شامل بهبود ظاهر و افزایش اعتماد به نفس فرد است. پر کننده های لب تزریقی، انتقال چربی، و پروتز لب می توانند برای اصلاح مشکلات ناشی از افزایش سن، ظاهر نامناسب، یا لب هایی که بطور طبیعی نازک هستند مورد استفاده قرار گیرند و به این ترتیب می توان لب های هموار، برجسته و با ظاهر جوان به دست آورد.
لب های برجسته یک علامت بیولوژیک برای نشان دادن جوانی و شادابی است و نشانه ای از جذابیت فرد است. با بالا رفتن سن خانم ها و کاهش سطح استروژن، لب ها ممکن است اندازه طبیعی خود را از دست بدهند و با گذشت زمان نازک تر شوند. استفاده از رژ و برق لب معمولاً می تواند بخشی از این مشکل را حل کنند و بطور موقت ظاهر لب ها را تا حدودی ترمیم کنند. به هر حال عمل جراحی بزرگ کردن لب می تواند جوانی و شادابی را به شما بر گرداند و مشکلات شما را در این رابطه بر طرف کند.


منبع: دکتر اکبری


مقالات جراحی پلاستیک:


مواد پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

انواع پروتز گونه

مقالات جراحی پلاستیک

پروتز سینه، ایمپلنت سینه

مقالات جراحی پلاستیک

آمادگی برای پروتز گونه

مقالات جراحی پلاستیک

تزریق بوتاکس اطراف چشم

مقالات جراحی پلاستیک

مدت زمان عمل پروتز باسن

مقالات جراحی پلاستیک

نه به تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

احتیاط در تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

عوارض تزریق دیسپورت

مقالات جراحی پلاستیک

جراحی زیبایی شکم

مقالات جراحی پلاستیک

پروتز سینه و ماموگرافی

مقالات جراحی پلاستیک

تزریق فیلر در گونه

مقالات جراحی پلاستیک

تزریق بوتاکس بینایی و پوست

مقالات جراحی پلاستیک

کاشت گونه به روش پروتز

مقالات جراحی پلاستیک

روش انجام پروتز لب

مقالات جراحی پلاستیکفیلم ها و انیمیشن های پزشکی


تست فرکانس شنوایی

شنوایی سنجی و سرگیجه شناسی

آناتومی گوش

گوش و حلق و بینی

خواص درمانی رمبوتان

میوه ها و گیاهان

روش صحیح تمیز کردن گوش

گوش و حلق و بینی

5 دلیل تضعیف مو

پوست و مو

نحوه عملکرد بوتاکس

جراحی پلاستیک
کلینیک دکتر مروستی

ارتباط با کلینیک دکتر مروستی

اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی آپارات کلینیک دکتر مروستی تلگرام کلینیک دکتر مروستی

  © Copyright 2017 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional