کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

پوستی جوان و زیبا با مزوتراپی:


بالا رفتن سن، قرار گرفتن در معرض پرتوهای خورشید، کاهش وزن ناگهانی، عوامل ژنتیکی، استرس و تغذیه نادرست ازجمله عوامل مؤثر در افتادگی و شل شدن پوست هستند. روش‌های مختلفی برای جوان‌سازی پوست وجود دارند از تزریق ژل و بوتاکس و فیلر گرفته تا تزریق چربی و عمل جراحی برای لیفت صورت. در این میان «مزوتراپی» از جمله روش‌های مؤثر برای درمان افتادگی و شل شدن پوست و داشتن پوستی جوان و شاداب است. در این روش با استفاده از سوزن‌های بسیار باریک و ظریف، مقادیر بسیار کمی هیالورونیک‌اسید، ویتامین، مواد معدنی یا سایر عناصر فعال، در اطراف نواحی موردنظر پوست صورت تزریق می‌شود.
مزوتراپی پوست صورت با اهداف مختلفی صورت می‌گیرد و برای هریک از اهداف درمانی، ترکیب مخصوصی تزریق می‌شود. برای مثال برای جوانسازی پوست، ترکیب مخصوص در اطراف چین و چروک‌های صورت و گردن تزریق می‌شود. این ماده را می‌توان در پوست قفسه‌ ی سینه و چروک‌ های پشت دست نیز تزریق کرد. مزوتراپی جوان‌سازی پوست را می‌ توان به صورت دستی و با کمک سرنگ یا با استفاده از دستگاه مخصوص مزوتراپی پوست و به‌ صورت خودکار انجام داد. این درمان را می‌ توان بر روی تمامی انواع پوست‌ ها انجام داد.
از این روش نه‌ تنها برای درمان، بلکه برای پیشگیری از شکل‌ گیری چین‌ وچروک‌ های صورت و درمان آکنه و جوش صورت و بدن، جای زخم، کلوئید (برآمدگی گوشتی ایجادشده در اثر زخم یا بردگی)‌ و جای سوختگی نیز می‌ توان استفاده کرد. مزوتراپی پوست با توجه به شرایط بیمار معمولا ۵ تا ۸ جلسه به طول می‌انجامد و بیمار در حین انجام آن درد اندکی را احساس می‌کند. عوارض مزوتراپی پوست مثل قرمزی، سوزش و کبودی موقتی است و بعد از چند روز رفع می‌شود.


منبع: چطور


مقالات پوست و مو و زیبایی:


فرآیند میکروبلیدینگ

مقالات پوست و مو

تقویت موها

مقالات پوست و مو

ماسک یخ برای جوانسازی پوست

مقالات پوست و مو

روش Sut یا کاشت موی اتوماتیک

مقالات پوست و مو

تيرگی پوست

مقالات پوست و مو

عملکرد میکرودرم ابریژن

مقالات پوست و مو

جوانسازی و خشکی پوست

مقالات پوست و مو

مو و ساختار آن

مقالات پوست و مو

جعفری، چروک و لک صورت

مقالات میوه ها و گیاهان

کاشت مو به روش SUT

مقالات پوست و مو

روش‌های جوانسازی صورت

مقالات پوست و موفیلم ها و انیمیشن های پزشکی


جراحی سپتوم بینی

گوش و حلق و بینی

حفره بینی و سینوس

گوش و حلق و بینی

خواص درمانی انار

خواص میوه ها و گیاهان دارویی
کلینیک دکتر مروستی

ارتباط با کلینیک دکتر مروستی

اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی آپارات کلینیک دکتر مروستی تلگرام کلینیک دکتر مروستی

  © Copyright 2017 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional