کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

پیرامون جراحی پروتز سینه:


پروتز سینه می تواند تاثیرات زیادی بر حجم دادن به سینه بگذارد اما عوارض جانبی مربوط به خود را نیز دارا می باشد ایمپلنت سیلیکونی یکی از رو های حجم دادن به سینه است بهتر است قبل از اقدام به این عمل به توصیه های پزشکی در این باره دقت کنید.
میلیون‌ها خانم در سراسر جهان از جراحی پروتز سینه برای بهبود فرم بدن و یا جایگزین نمودن بافت سینه پس از عمل جراحی استفاده می‌کنند. در اغلب موارد، نتیج عمل خوب است. اما برخی بیماران با مشکلاتی مواجه می‌شوند که در ادامه به آن می‌پردازیم. بسیاری از خانم‌ها فکر می‌کنند که پروتز سینه زندگی‌شان را تغییر خواهد داد و اغلب نیز این تغییر غیرمنتظره است. زخم، نشتی، عفونت، نقص زیبایی، بی‌حس شدن نوک سینه و در موارد نادر، بیماری سرطان از جمله پیامدهای جراحی پروتز سینه هستند. بر اساس آمار جامعه جراحان پلاستیک آمریکا (ASPS)، حدود ۲۲ هزار ایمپلنت در سال ۲۰۱۰ بنا به مشکلاتی از بدن بیماران خارج شدند.
اما این آمار نقشی در کاهش میل خانم‌ها به انجام عمل نداشته است. در همان سال، نزدیک به ۳۰۰ هزار عمل ایمپلنت سینه به انجام رسید که نسبت به سال گذشته ۳۹% رشد داشت. در این بین، حدود یک‌ سوم یا ۹۳ هزار عمل جراحی برای بازسازی آثار سرطان به انجام رسیده بود.
عمل تقویت سینه یک عمل جراحی است که با هدف افزایش اندازه سینه انجام می‌گیرد. جراحی بازسازی سینه نیز برای تغییر شکل سینه انجام می‌شود. این عمل به سه شیوه ایمپلنت سیلیکونی، ژل سیلیکونی و ایمپلنت سالین انجام می‌گیرد که روش دوم ظاهر طبیعی‌تری نسبت به بافت اصلی دارد. ایمپلنت سیلیکونی از محبوبیت زیادی برخوردار است. در این روش، پوست، عضله و ایمپلنت در بدن جاسازی می‌شوند. در حالی‌که در روش سالین، ممکن است ایمپلنت در زیر عضلات چروکیده شود. برخی خانم‌ها هم از این گلایه دارند که ایمپلنت سالین نسبت به ایمپلنت‌های سیلیکونی ظاهرش کمتر طبیعی به نظر می‌رسد.

قبل از اینکه تحت عمل جراحی ایمپلنت سینه قرار بگیرید، می‌بایست درباره این عمل چیزهای زیادی بخوانید و با جراحان و بیماران مختلف صحبت کنید تا از خطرات و پیامدهای احتمالی آن مطلع شوید و بعد تصمیم بگیرید.


منبع: سلامتی


مقالات جراحی پلاستیک:


سولاریوم و جراحی پروتز سینه

مقالات جراحی پلاستیک

انواع پروتز لب

مقالات جراحی پلاستیک

جراحی چاله صورت

مقالات جراحی پلاستیک

عمل جراحی بزرگ کردن چانه

مقالات جراحی پلاستیک

دوران بهبودی پروتز لب

مقالات جراحی پلاستیک

عوارض جراحی‌ پلاستیک

مقالات جراحی پلاستیک

عوارض پروتز لب

مقالات جراحی پلاستیک

پروتز سینه و حجم مناسب

مقالات جراحی پلاستیک

هزینه پروتز گونه

مقالات جراحی پلاستیک

تزريق ژل به لب

مقالات جراحی پلاستیک

پدیده جراحی پلاستیک

مقالات جراحی پلاستیک

ماندگاری تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

بوتاکس

مقالات پوست و مو

موارد مصرف استفاده از بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیک

دانسته های تزریق بوتاکس

مقالات جراحی پلاستیکفیلم ها و انیمیشن های پزشکی


مبارزه با سینوس ها

گوش و حلق و بینی

جوش های صورت

پوست و مو

 ایمپلنت دندان

مقالات دندانپزشکی

آناتومی حلق و حنجره

گوش و حلق و بینی

 عصب کشی دندان

دندانپزشکی

انیمیشن سینوپلاستی پزشکی

گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

ارتباط با کلینیک دکتر مروستی

اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی آپارات کلینیک دکتر مروستی تلگرام کلینیک دکتر مروستی

  © Copyright 2017 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional