کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

هاشور ابرو، میکروبلیدینگ:


 هاشورابرو با میکروبلیدینگ یکی از انواع میکاپ های نیمه دائم است که به کمک آن می توان ابروهایی طبیعی و زیبا به وجود آورد. این روش برای کسانی که ابروهایی کم پشت داشته و یا به هر دلیل با ریزش ابروهای روبرو هستند مناسب است و ابروها را پرپشت و زیبا نشان می دهد. این روش 20 سال پیش در ژاپن ابداع شده و پس از آن به اسم های مختلفی در سرتاسر دنیا رواج پیدا کرد. تفاوت میکروبلیدینگ با تاتو ابرو، در مواد وارد شده به لایه هایی از پوست است و همچنین نوع حالت دادن ابروها که در این روش به صورت تارهای مو میباشد و به همین دلیل میکروبلیدینگ بسیار بسیار طبیعی تر از تاتو است. در این مقاله از سایت آرایشگری رژلب، به تکینک هاشور ابرو با میکروبلیدینگ و تفاوت آن با تاتو بیشتر پرداخته می شود.

میکروبلیدینگ
مدل های مختلفی برای انجام هاشورابرو با میکروبلیدینگ وجود دارد. یکی از این روش ها 1D نامیده می شود که در آن موها در یک جهت به وجود می آیند و شباهت زیادی به تاتو معمولی دارد. اما روش 3D روشی است که در آن در جهت ابروها و شکل موها، طرح موهای مصنوعی زده شده و حالتی سه بعدی و طبیعی به وجود می آورد. این روش بسیار طبیعی بوده و پس از 20 تا 30 روز بهبودی صورت گرفته و کاملا شکل واقعی به خود می گیرد.
دومین مرحله میکروبلیدینگ، پس از 30 روز و بهبودی اولیه است. از آن جایی که پس از این مدت ممکن است رنگ به وجود آمده در داخل ابرو کم رنگ شده و یا کمی محو شده باشد، در این مرحله ترمیم صورت می گیرد تا شکل ابروها به صورت دائمی تری ماندگاری داشته باشد. گاهی اوقات نیز ممکن است پوست یک فرد به مواد به کار رفته در انجام این کار حساسیت  داشته و واکنش هایی نشان دهد به همین دلیل این 30 روز زمان مناسبی است که تصمیم برای مرحله بعد بهتر صورت گیرد. البته اگر مواد به کار رفته محو شده باشند باید میکروبلیدینگ را با مواد قوی تر و در لایه های عمیق تری به کار برد. پس نباید فراموش کرد که واکنش هر فرد به این مواد متفاوت است.


منبع: رژ لب


مقالات پوست و مو و زیبایی:


شرح میکروبلیدینگ

مقالات پوست و مو

هفت راز جوانی پوست

مقالات پوست و مو

ویتامین ها در سلامت مو

مقالات پوست و مو

عوارض صاف کردن مو

مقالات پوست و مو

عوارض برنزه کردن پوست

مقالات پوست و مو

دانستنی های مو

مقالات پوست و مو

مراقبت از مو در پاییز

مقالات پوست و مو

متقاضیان مناسب کاشت مو

مقالات پوست و مو

صاف شدن و نرمی پوست صورت

مقالات پوست و مو

عملکرد میکرودرم ابریژن

مقالات پوست و مو

بهترین روش کاشت مو

مقالات پوست و مو

بررسی کرم های موبر

مقالات پوست و مو

میکروبلیدینگ نوعی تاتو

مقالات پوست و مو

پوست صورت و سلامتی

مقالات پوست و مو

موهای سفیدتان را سیاه کنید

مقالات پوست و موفیلم ها و انیمیشن های پزشکی


سرگیجه و گردن درد

گوش و حلق و بینی

آسیب شنوایی را معکوس کنیم

شنوایی سنجی و سرگیجه شناسی

همه چیز در مورد سینوزیت

گوش و حلق و بینی
کلینیک دکتر مروستی

ارتباط با کلینیک دکتر مروستی

اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی آپارات کلینیک دکتر مروستی تلگرام کلینیک دکتر مروستی

  © Copyright 2017 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional