کلینیک دکتر مروستی
نسخه فارسی کلینیک مروستی نسخه انگلیسی کلینیک مروستی نسخه عربی کلینیک مروستی
    
کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
×
کلینیک دکتر مروستی


اسنپ آن اسمایل و غذا خوردن:


با این که می توان با وجود این ابزار دندانپزشکی غذا خورد و نوشید اما دندانپزشکان می گویند که با وجود آن در دهان آدامس نجوید و غذاهای چسبناک مصرف نکنید. به علاوه نوشیدن قهوه، نوشابه و برخی از نوشیدنی های از این قبیل می تواند سبب تیره شدن آن شود. برخی از دندانپزشکان توصیه می کنند که با وجود این ابزار دندانپزشکی در دهان از خوردن و نوشیدن بپرهیزید چون مواد غذایی سفت باعث آسیب رساندن به این ابزار می شود و سبب گیر افتادن غذا و پوسیدگی دندان می شود.
چه کسی برای انجام اسنپ آن اسمایل گزینه مناسبی است؟
اسنپ آن اسمایل می تواند انتخاب مناسبی برای کسانی باشد که در حال حاضر قادر به انجام سایر اقدامات دندانپزشکی نیستند اما دوست دارند که لبخند زیبایی داشته باشند و اعتماد به نفسشان را بالا ببرند. این ابزار دندانپزشکی به عنوان یک ابزار موقت زیبایی شناخته می شود.
بگذارید مثالی بزنیم، فرض کنید که به جشن عروسی دعوت شده اید و وقت انجام هیچ یک از کارهای دندانپزشکی دیگر را ندارید، این ابزار دندانپزشکی راه حلی موقت و سریع است که به شما کمک می کند که لبخندی زیبا در عکس های عروسی داشته باشید.
این ابزار دندانپزشکی می تواند نقص هایی مثل نداشتن دندان از جمله دندان جلویی را برطرف کند. اگر چه اسنپ آن اسمایل از ماده ای ماندگار ساخته شده، این پروسه برای بیمارانی که دندان های ساییده دارند مناسب نیست چون می تواند سبب ترک خوردن و شکستگی گردد. باید به خاطر داشته باشید که با این که این ابزار دندانپزشکی مشکلات دندان را می پوشاند اما واقعا مشکلات را حل نمی کند.
این پروسه اصلا قابل مقایسه با براکت و سایر اقدامات اصلاح کننده دندان نیست. اسنپ آن اسمایل مشکلاتی نظیر فاصله بین دندان ها و بدشکلی، لکه و دندان های افتاده را می پوشاند اما راه حل دائمی برای اصلاح دندان هایتان ارائه نمی دهد. به گفته یکی از دندانپزشکان برجسته کالیفرنیا “این ابزار دندانپزشکی انتخاب مناسبی برای بیمارانی است که نمی توانند بریج، ایمپلنت و ونیر انجام دهند یا این که نمی توانند هزینه های آن را تقبل کنند اما واقعا دندان هایتان را اصلاح نمی کند”.

2  |  دکتر سلام  |  بازدید: 2867نظر کاربران نظر شما:

نظر کاربران نظر شما:

نظر کاربران نظر شما:


دکتر مصطفی صولتی

دکتر مصطفی صولتی

متخصص جراحی لثه و ایمپلنت

021-77736804

دکتر علی بخشنده فر

دکتر علی بخشنده فر

متخصص جراحی دهان و فک

021-77729100

دکتر رضا افتخار آشتیانی

دکتر رضا افتخار آشتیانی

متخصص پروتز و زیبایی

021-88065656

دکتر رضا نادری

دکتر رضا نادری

جراح دندانپزشک

021-44041266

دکتر الهام حاتم زاده

دکتر الهام حاتم زاده

متخصص دندانپزشکی کودکان

021-22250678

دکتر ژاله باقری

دکتر ژاله باقری

دندانپزشک عمومی

021-44033679

دکتر زهره سادات نوروز زاده

دکتر زهره سادات نوروز زاده

جراح دندانپزشک

021-88583040

دکتر محمد علی فیاض‌ مهر

دکتر محمد علی فیاض‌ مهر

فلوشیپ ایمپلنت

021-44010079

دکتر مهدی سمیعی

دکتر مهدی سمیعی

ایمپلنتولوژیست

021-88300177

دکتر طاهره معصوم

دکتر طاهره معصوم

دندانپزشک کودکان

021-22785752

دندانپزشکی آراد

دندانپزشکی آراد


جراح دندانپزشک - فلوشیپ ایمپلنت

کلینیک ماهرو

کلینیک ماهرو


کلینیک دندانپزشکی

کلینیک دندانپزشکی فروردین

کلینیک دندانپزشکی فروردین


خدمات دندانپزشکی

کلینیک دندانپزشکی دروس

کلینیک دندانپزشکی دروس


کلیه خدمات دندانپزشکی

شبکه های اجتماعی کلینیک:


تلگرام کلینیک دکتر مروستی
آپارات کلینیک دکتر مروستی
اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی

رسالت ما

کلینیک فوق تخصصی گوش و حلق و بینی دکتر مروستی به پاس نکوداشت پدر بزرگم دکتر غلامحسین علیم مروستی استاد جراحی گوش و حلق و بینی دانشگاه تهران و بنیان گذار جراحی های نوین در این رشته و برای استمرار راه آن استاد بزرگوار و پدر عزیزم دکتر رضا علیم مروستی برای خدمت رسانی هر چه بهتر به هم میهنان شریفم پایه گذاری و در حال احداث می باشد.
این مرکز با امکانات جراحی های محدود در امر گوش و حلق و بینی و ‌همچنین سایر جراحی های محدود پلاستیک و انواع جراحی های محدود عمومی به همراه کلینیک پوست و مو، زیبایی در خدمت مراجعین محترم خواهد بود و با تکیه بر سابقه کهن در امر درمان همراه شما هموطنان گرامی در مسیر سلامتی خواهد بود. دکتر غلامحسین علیم مروستی
۹۶/۰۴/۰۵           

تلفن:
021-26230000
ایمیل:
info@marvasticlinic.com
آدرس:
مقدس اردبیلی، خیابان الف، چنگیزی، پ2
لیست بیمه ها:
به زودی منتشر می شودروابط عمومی:
0910-2167366
روابط عمومی:
0910-2167366
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948

  © Copyright 2022 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional