کلینیک دکتر مروستی
نسخه فارسی کلینیک مروستی نسخه انگلیسی کلینیک مروستی نسخه عربی کلینیک مروستی
    
کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
×
کلینیک دکتر مروستی
تاریخچه کلینیک دکتر مروستی


نگاهی کوتاه به زندگی شادروان استاد دکتر غلامحسین مروستی:


دکتر غلامحسین مروستی در سال 1291 شمسی در شهر یزد چشم به جهان گشود. پدر ایشان، میرزا محمد علیم مروستی در آن ایام در کسوت مدرس علوم دینی به تدریس درس خارج فقه، در حوزه علمیه یزد اشتغال داشته اند. دکتر مروستی پس از خاتمه مقدمات علوم حوزوی در مدرسه علمیه یزد در مورخه 1310 پس از هجرت به تهران و اخذ دیپلم متوسطه و موفقیت در ورود به دانشکده پزشکی دانشگاه تهران، به ادامه تحصیل و فراگیری علم طب گماشته و پس از شش سال، موفق به دریافت دکترای پزشکی از دانشگاه تهران گردید و سپس برای ادامه تحصیلات رشته گوش و حلق و بینی را انتخاب و به ادامه تحصیل در بیمارستان امیر اعلم و پس از طی مقدمات به کشور فرانسه عازم گردید.


درباره بنیاد فرهنگی:


اگر بپذیریم که عمر انسان در مقایسه با عمر این کره خاکی که در آن زندگی می کنیم بسیار کوتاه و ناچیز است، در نتیجه خواهیم پذیرفت که حیف است یاد و خاطره انسان های اثرگذار، سازنده و خدوم، پس از مرگشان در کوتاه زمانی از خاطر هم نسل ها و نسل های بعدشان سریعا محو و به فراموشی سپرده شود. با توجه به تفکر یاد شده در بالا بر آن شدیم که با تاسیس بنیادی با نام استاد دکترغلامحسین مروستی علایق، نگرش و خط مشی فکری آن شادروان را در حد امکان زنده و پاینده نگاه داریم. به این امید که شاید برای یکی دو نسل بعد از ایشان یاد و خاطرشان به فراموشی سپرده نشود و این عدم فراموشی خوش بینانه، میراثی باشد، ماندگار برای تحریک و تشویق آیندگان به ادامه و استمرار راه ایشان در مسیر خدمت رسانی به هم میهنان عزیز.


درباره بنیاد فرهنگی

اهداف بنیاد فرهنگی:


چهار هدف راهبردی برای فعالیت های بنیاد تعریف شد تا رفته رفته در حد بظاعت، پیگیری، عملیاتی و استمرار یابد.
1- خدمات در زمینه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
2- خدمات در زمینه فرهنگی، آموزشی و ورزشی
3- خدمات در زمینه نشر، شامل:
الف: نشر کتب علمی، خصوصا پزشکی
ب: نشر کتب ادبی از اسطوره های ماندگار ادب پارسی
4- خدمات در راستای تشویق و ترغیب اساتید و دانش آموختگان رشته جراحی گوش و حلق و بینی که بیش از دیگر همکاران برای آموزش و نوآوری در این رشته همت نموده و خدماتی ماندگار برای پویایی این رشته انجام داده اند.

ایجاد اشتغال و امید به زندگی

ارتقای سطح کیفی تحصیلی

ارتقای سطح کیفی خانواده ها

ایجاد خدمات پزشکی و بهداشتی


متولیان بنیاد:


دکتر رضا مروستی

دکتر رضا مروستی:


بر آن شدیم که با تاسیس بنیادی با نام استاد دکتر غلامحسین مروستی علایق، نگرش و خط مشی فکری آن شادروان را در حد امکان زنده و پاینده نگاه داریم. به این امید که شاید برای یکی دو نسل بعد از ایشان یاد و خاطرشان به فراموشی سپرده نشود و این عدم فراموشی خوش بینانه، میراثی باشد، ماندگار برای تحریک و تشویق آیندگان به ادامه و استمرار راه ایشان در مسیر خدمت رسانی به هم میهنان عزیز.

دکتر رضا مروستی
۱۴/بهمن/۱۳۷۰ 


دکتر غلامحسین مروستی

دکتر غلامحسین مروستی:


یکی از اصلی ترین اهداف بنیاد فرهنگی دکتر مروستی علاوه بر حفظ و نشر آثار شادروان استاد دکتر غلامحسین مروستی ایجاد فرصت های مطالعاتی برای اساتید محترم به ویژه بزرگواران عزیز در استان یزد می باشد. از دیگر اهداف اصلی بنیاد تقویت و بهینه سازی مهارت های بومی شهرستان مروست و توسعه آن بصورت گارگاه های کوچک محلی و در نهایت با اتصال این شبکه های کارگاهی ایجاد یک صنعت پایدار و منحصر به آن نقطه می باشد تا بتواند دغدغه های شغلی جوانان غیور مروست را رفع کرده و بعنوان پلی برای صعود به آینده بهتر باشد.

دکتر غلامحسین مروستی
۲۲/بهمن/۱۳۹۷     


تندیس های بنیاد:


تاریخچه کلینیک دکتر مروستی تاریخچه کلینیک دکتر مروستی تاریخچه کلینیک دکتر مروستی تاریخچه کلینیک دکتر مروستی تاریخچه کلینیک دکتر مروستی

بنیاد فرهنگی دکتر غلامحسین مروستی در طی چندین سال فعالیت مستمر خود (ساخت چندین مدرسه، بیمارستان و چاپ چندین کتاب علمی و فرهنگی) توانسته است لوح های تقدیر از مراکز معتبر دریافت نماید که عبارتند از:
دریافت لوح تقدیر از نخستین جشنواره روز مروست به منظور ساخت چندین مدرسه و بیمارستان.
دریافت لوح تقدیر به منظور ساخت چندین مدرسه و بیمارستان.

دریافت لوح تقدیر از دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان بوئین زهرا.
دریافت لوح تقدیر از گردهمایی بزرگ خیرین عرصه سلامت استان یزد.
دریافت لوح تقدیر از یازدهمین دوره جشنواره خیرین مدرسه ساز قزوین.

گالری فیلم های بنیاد:

رسالت ما

کلینیک فوق تخصصی گوش و حلق و بینی دکتر مروستی به پاس نکوداشت پدر بزرگم دکتر غلامحسین علیم مروستی استاد جراحی گوش و حلق و بینی دانشگاه تهران و بنیان گذار جراحی های نوین در این رشته و برای استمرار راه آن استاد بزرگوار و پدر عزیزم دکتر رضا علیم مروستی برای خدمت رسانی هر چه بهتر به هم میهنان شریفم پایه گذاری و در حال احداث می باشد.
این مرکز با امکانات جراحی های محدود در امر گوش و حلق و بینی و ‌همچنین سایر جراحی های محدود پلاستیک و انواع جراحی های محدود عمومی به همراه کلینیک پوست و مو، زیبایی در خدمت مراجعین محترم خواهد بود و با تکیه بر سابقه کهن در امر درمان همراه شما هموطنان گرامی در مسیر سلامتی خواهد بود. دکتر غلامحسین علیم مروستی
۹۶/۰۴/۰۵           

تلفن:
021-26230000
ایمیل:
info@marvasticlinic.com
آدرس:
مقدس اردبیلی، خیابان الف، چنگیزی، پ2
لیست بیمه ها:
به زودی منتشر می شودروابط عمومی:
0910-2167366
روابط عمومی:
0910-2167366
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948

  © Copyright 2022 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional