کلینیک دکتر مروستی
نسخه فارسی کلینیک مروستی نسخه انگلیسی کلینیک مروستی نسخه عربی کلینیک مروستی
    
کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
×
کلینیک دکتر مروستی


ایمونوتراپی و بهبود علائم:


تقریبا ٨٠ تا ۹٠ درصدکودکان با ایمونوتراپی بهبود می یابند. ١٢ تا ١٨ ماه زمان می برد تا کاهش قطعی در علائم مشاهده شود. در بعضی ازکودکان به محض اینکه ۶ تا ٨ ماه می گذرد، کاهش علائم آشکار می شود، ایمونوتراپی تنها بخشی از برنامه های درمانی برای کودکان آلرژیک است، از آنجایی که اثربخشی ایمونوتراپی به زمان نیاز دارد، کودک شما باید داروهای آلرژی را نیز طبق تجویز پزشک مصرف کند و زدودن آلرژن ها (مانند مایت های گردوغبار) محیط زندگی کودکتان  همچنان اهمیت دارد.
آیا ایمونوتراپی اثرات جانبی دارد؟
دو نوع واکنش به ایمونوتراپی وجودارد: موضعی و سیستمیک. واکنش موضعی موجب سرخی و تورم محل تزریق می شود، اگر این وضعیت به طور مکرر اتفاق بیافتد، قدرت واکسن یا برنامه زمانی آن را تغییر می دهند. واکنش سیستمیک، واکنشی است که محلی غیر از محل تزریق را درگیر می کند. علائم ممکن است شامل:
احتقان بینی
عطسه
کهیر
تورم
خس خس
فشارخون پایین
باشد. این واکنش ها می توانند جدی و کشنده باشند. اگرچه، مرگ های مربوط به ایمونوتراپی بسیار نادر هستند. اگر یک واکنش سیستمیک اتفاق بیافتد احتمال دارد کودک شما تزریقات را با دوز پایین ادامه دهد. هرگونه سوالی در ارتباط با ایمونوتراپی دارید، همیشه می توانید با پزشک متخصص آلرژی کودک خود صحبت کنید.
درمان آلرژی کودکان با داروها:
برای کودکانی که از آلرژی رنج می برند داروهای موثر بسیار زیادی وجود دارد. این یک بررسی مختصر از رایج ترین داروهای مورد استفاده می باشد. قبل از دادن هرگونه دارو بدون نسخه به فرزند خود همیشه با پزشک او مشورت کنید.
آنتی هیستامین ها:
آنتی هیستامین به منظور تسکین یا جلوگیری از علائم رینیت آلرژیک ها (تب یونجه) یا دیگرآلرژی ها استفاده می شود. آنها از تاثیرگذاری هیستامین جلوگیری می کنند. هیستامین، ماده ای است که بدن طی یک واکنش آلرژیک تولید می کند. آنتی هیستامین به صورت، قرص، کپسول، شربت و آمپول وجود دارند و به صورت با نسخه و بی نسخه نیز موجود هستند.
برنکودیلاتورها:
این داروها برای کمک به گشودن انسداد ریه ها و تسکین سرفه، خس خس، نفس تنگی یا مشکلات تنفسی استفاده می شوند. این دارو ها به عنوان دارو های نجات از حملات شدید آسم تلقی می شوند. بتا آگونیست ها، تئوفیلین ها و آنتی کولینرژیک ها از انواع برنکودیلاتورها هستند. این داروها به صورت اسپری، قرص، شربت وآمپول وجود دارند. برنکودیلاتورهای سریع اثر، يعنی زمانی که علائم آشکار شوند، استفاده می شود. برنکودیلاتورهای طولانی اثر ممکن است برای پیشگیری یا به صورت روزانه استفاده شوند تا بتوانند شدت گرفتن علائم را کنترل کنند.

0  |  دکتر سلام  |  بازدید: 949نظر کاربران نظر شما:

نظر کاربران نظر شما:

نظر کاربران نظر شما:


دکتر سعید الله نوحی

دکتر سعید الله نوحی

فوق تخصص گوش

021-88719848

دکتر محسن نراقی

دکتر محسن نراقی

متخصص گوش و حلق و بینی

021-88881376

دکتر رضا فرسا

دکتر رضا فرسا

متخصص گوش و حلق و بینی

021-22541509

دکتر سروش پیام یار

دکتر سروش پیام یار

متخصص گوش و حلق و بینی

021-22580759

دکتر بهزاد عابدین

دکتر بهزاد عابدین

متخصص گوش و حلق و بینی

021-26601967

دکتر محمد بهادرمنش

دکتر محمد بهادرمنش

متخصص گوش و حلق و بینی

0910-7011070

دکتر علی ابراهیمی

دکتر علی ابراهیمی

متخصص گوش و حلق و بینی

021-88622443

دکتر عباس غفاری

دکتر عباس غفاری

متخصص گوش و حلق و بینی

021-88140985

دکتر عباس قنبریان

دکتر عباس قنبریان

متخصص گوش حلق و بینی

021-88140985

دکتر هادی سرمست

دکتر هادی سرمست

متخصص گوش و حلق و بینی

021-22793025

پلی کلینیک شبانه روزی ساج

پلی کلینیک شبانه روزی ساج


گوش و حلق و بینی

کلینیک راشا

کلینیک راشا


گوش و حلق و بینی

کلینیک میرداماد

کلینیک میرداماد


کلینیک گوش و حلق و بینی

شبکه های اجتماعی کلینیک:


تلگرام کلینیک دکتر مروستی
آپارات کلینیک دکتر مروستی
اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی

رسالت ما

کلینیک فوق تخصصی گوش و حلق و بینی دکتر مروستی به پاس نکوداشت پدر بزرگم دکتر غلامحسین علیم مروستی استاد جراحی گوش و حلق و بینی دانشگاه تهران و بنیان گذار جراحی های نوین در این رشته و برای استمرار راه آن استاد بزرگوار و پدر عزیزم دکتر رضا علیم مروستی برای خدمت رسانی هر چه بهتر به هم میهنان شریفم پایه گذاری و در حال احداث می باشد.
این مرکز با امکانات جراحی های محدود در امر گوش و حلق و بینی و ‌همچنین سایر جراحی های محدود پلاستیک و انواع جراحی های محدود عمومی به همراه کلینیک پوست و مو، زیبایی در خدمت مراجعین محترم خواهد بود و با تکیه بر سابقه کهن در امر درمان همراه شما هموطنان گرامی در مسیر سلامتی خواهد بود. دکتر غلامحسین علیم مروستی
۹۶/۰۴/۰۵           

تلفن:
021-26230000
ایمیل:
info@marvasticlinic.com
آدرس:
مقدس اردبیلی، خیابان الف، چنگیزی، پ2
لیست بیمه ها:
به زودی منتشر می شودروابط عمومی:
0910-2167366
روابط عمومی:
0910-2167366
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948

  © Copyright 2022 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional