کلینیک دکتر مروستی
نسخه فارسی کلینیک مروستی نسخه انگلیسی کلینیک مروستی نسخه عربی کلینیک مروستی
    
کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
×
کلینیک دکتر مروستی


خمیردندان سفید کننده کامپوزیت:


گاهی ممکن است به کامپوزیت‌های خود آنقدر عادت کرده باشید که مانند دندان‌های طبیعی از آن‌ها نگهداری کنید. اما توجه به این روکش‌ها اهمیت زیادی دارد، بنابراین در انتخاب و تهیه خمیردندان مناسب باید دقت زیادی داشته باشید.
خمیردندان سفید کننده کامپوزیت با ایجاد ساییدگی و مواد شیمیایی خود، می‌تواند به کامپوزیت و روکش‌ها آسیب برساند و در صورت استفاده طولانی مدت منجر به ایجاد لکه‌های بیشتری در آن‌ها شود. بنابراین بهتر است از استفاده آن اجتناب کنید.
بهترین خمیردندان برای دندان‌هایی که روکش کامپوزیت دارند، خمیردندان ژله‌ای است که سفید کننده نداشته و باعث ساییدگی نشود. همچنین خرید خمیر دندان اصل که مناسب کامپوزیت است می‌تواند به عنوان یک محافظ مانند پولیش برای دندان‌ها عمل کند.
برخی از خمیر دندان‌های سفید کننده حاوی ترکیباتی هستند که ممکن است روی سطح روکش‌های شما خراش ایجاد کنند. اگر از خمیر دندانی با مواد ساینده استفاده می‌کنید، این سایش ممکن است به قسمت جلویی کامپوزیت نیز آسیب برساند.
همچنین خمیر دندان‌های ذغالی برای دندان‌های کامپوزیت شده توصیه نمی‌شود. تمیز کردن کامپوزیت دندان‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است. معمولاً خمیر دندان مناسب کامپوزیت دارای مواد هیدروژن پراکسید است که کمک می‌کند تا این ساییدگی ایجاد نشود.
ساییدگی بیش از حد باعث می‌شود روکش‌ها کدر به نظر برسند. علاوه بر آن، اگر روی روکش‌ها خراش ایجاد شود، لکه‌های غذا، نوشیدنی و سیگار، روی خراش می‌چسبند و پس از قرار گرفتن در سطح روکش، پاک کردن آن‌ها بسیار دشوار است.
ساختار روکش کامپوزیت با دوام است، اما عدم مراقبت درست باعث می‌شود تا آسیب ببیند. در واقع نوع خمیر دندانی که استفاده می‌کنید می‌تواند علاوه بر آسیب به آن، طول عمر روکش‌ها را نیز کاهش دهد. برای مثال، مواد ساینده مانند جوش شیرین در بسیاری از خمیر دندان‌ها نیز وجود دارد.

0  |  دکتر سلام  |  بازدید: 516نظر کاربران نظر شما:

نظر کاربران نظر شما:

نظر کاربران نظر شما:


دکتر طاهره معصوم

دکتر طاهره معصوم

دندانپزشک کودکان

021-22785752

دکتر میلاد افشار قاسملو

دکتر میلاد افشار قاسملو

جراح دندانپزشک

021-26140134

دکتر علی بخشنده فر

دکتر علی بخشنده فر

متخصص جراحی دهان و فک

021-77729100

دکتر ژاله باقری

دکتر ژاله باقری

دندانپزشک عمومی

021-44033679

دکتر وحید عارفی

دکتر وحید عارفی

جراح و متخصص بیماری های لثه

021-22894247

دکتر زهره سادات نوروز زاده

دکتر زهره سادات نوروز زاده

جراح دندانپزشک

021-88583040

دکتر موفق فولادگر

دکتر موفق فولادگر

دندانپزشک زیبایی

021-22089003

دکتر رضا نادری

دکتر رضا نادری

جراح دندانپزشک

021-44041266

دکتر الهام حاتم زاده

دکتر الهام حاتم زاده

متخصص دندانپزشکی کودکان

021-22250678

دکتر حنانه قدیریان

دکتر حنانه قدیریان

متخصص ارتودنسی دندان

021-88811744

کلینیک دندانپزشکی دروس

کلینیک دندانپزشکی دروس


کلیه خدمات دندانپزشکی

کلینیک دندانپزشکی فروردین

کلینیک دندانپزشکی فروردین


خدمات دندانپزشکی

دندانپزشکی آراد

دندانپزشکی آراد


جراح دندانپزشک - فلوشیپ ایمپلنت

کلینیک ماهرو

کلینیک ماهرو


کلینیک دندانپزشکی

شبکه های اجتماعی کلینیک:


تلگرام کلینیک دکتر مروستی
آپارات کلینیک دکتر مروستی
اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی

رسالت ما

کلینیک فوق تخصصی گوش و حلق و بینی دکتر مروستی به پاس نکوداشت پدر بزرگم دکتر غلامحسین علیم مروستی استاد جراحی گوش و حلق و بینی دانشگاه تهران و بنیان گذار جراحی های نوین در این رشته و برای استمرار راه آن استاد بزرگوار و پدر عزیزم دکتر رضا علیم مروستی برای خدمت رسانی هر چه بهتر به هم میهنان شریفم پایه گذاری و در حال احداث می باشد.
این مرکز با امکانات جراحی های محدود در امر گوش و حلق و بینی و ‌همچنین سایر جراحی های محدود پلاستیک و انواع جراحی های محدود عمومی به همراه کلینیک پوست و مو، زیبایی در خدمت مراجعین محترم خواهد بود و با تکیه بر سابقه کهن در امر درمان همراه شما هموطنان گرامی در مسیر سلامتی خواهد بود. دکتر غلامحسین علیم مروستی
۹۶/۰۴/۰۵           

تلفن:
021-26230000
ایمیل:
info@marvasticlinic.com
آدرس:
مقدس اردبیلی، خیابان الف، چنگیزی، پ2
لیست بیمه ها:
به زودی منتشر می شودروابط عمومی:
0910-2167366
روابط عمومی:
0910-2167366
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948

  © Copyright 2022 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional