کلینیک دکتر مروستی
نسخه فارسی کلینیک مروستی نسخه انگلیسی کلینیک مروستی نسخه عربی کلینیک مروستی
    
کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
×
کلینیک دکتر مروستی


علت جراحی آندوسکوپیک سینوس:


جراحی آندوسکوپیک سینوس ممکن است زمانی که درمان با دارو باعث بهبود یا برطرف شدن سینوزیت مزمن نشده باشد، لازم باشد. این روش در اکثر موارد برای افرادی که سینوزیت مزمن داشته و نیاز به جراحی دارند ارجحیت دارد. جراحی آندوسکوپیک سینوس باعث بهبود علائم در 90 نفر از بین 100 نفر می شود. اما عمل جراحی همیشه به طور کامل سینوزیت را از بین نمی برد. بعضی افراد ممکن است نیاز به عمل مجدد داشته باشند. هنگامی که جراحی آندوسکوپیک سینوس با دارو درمانی و مراقبت در منزل برای جلوگیری از عفونت سینوس در آینده همراه شود، نتیجه بهتری دارد. اگر برای جلوگیری از عفونت مجدد از آنتی بیوتیک ها استفاده شود، ممکن است از جراحی آندوسکوپیک سینوس دوم و عفونت جلوگیری کند.
قبل از جراحی آندوسکوپیک سینوس:
در آماده سازی قبل از جراحی آندوسکوپیک سینوس ، پزشک شما ممکن است داروهایی را از قبل برای بهینه سازی وضعیت سینوس ها برای جراحی آندوسکوپیک سینوس تجویز کند. این دارو ها شامل آنتی بیوتیک ها و استروئید های خوراکی می باشد. اطمینان حاصل کنید که هرگونه داروی قبل از جراحی آندوسکوپیک سینوس را در روز مناسب و طبق نسخه شروع کنید. علاوه بر این باید از مصرف دارو های زیر حداقل از 14 روز قبل از عمل خودداری کنید: آسپرین، ایبوپروفن(موترین/ ادویل)، ناپروکسن( الیو)، سایر ضد التهاب های غیر استروئیدی(NSAIDs)، ویتامین E( مولتی ویتامین مشکلی ندارد)، درخت کهن دار(gingko biloba)، سیر( قرص ها) و جینسینگ. این دارو ها می تواند خون را رقیق کرده و باعث خونریزی شدید شوند. تیلنول امن است و ممکن است در هر زمان حتی تا روز جراحی نیز مصرف شود. مخمر آبجو نیز باید از دو هفته قبل از جراحی آندوسکوپیک سینوس بدلیل تداخل با دارو های بیهوشی مصرف نشود. اگر از رقیق کننده خون کومادین استفاده می کنید، درباره قطع این دارو با جراح خود مشورت کنید.
در صورت مصرف سیگار، حداقل 3 هفته قبل از جراحی آندوسکوپیک سینوس و حدودا 4 هفته بعد از آن از کشیدن اجتناب کنید. سیگار کشیدن می تواند منجر به ایجاد زخم، درمان کند تر و موفقیت آمیز نبودن عمل شود. پزشک مراقبت های اولیه شما می تواند شما را در ترک سیگار راهنمایی کند. در آخر، بسیار مهم است که به پزشک مراقبت های اولیه خود اطلاع دهید که قصد انجام عمل جراحی سینوس را دارید. پزشک شما می تواند شما را از نظر پزشکی برای عمل آماده کند. بسیاری از آزمایشات لازم قبل از عمل در استنفورد، در روز عمل انجام می شود. اما گاهی اوقات نیاز به پرونده های قدیمی شما می باشد. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا پزشک مراقبت های اولیه شما را از وضعیت قبل و بعد از جراحی آندوسکوپیک سینوس خود آگاه کنیم.
حین جراحی آندوسکوپیک سینوس:
در بیشتر موارد، برای جراحی آندوسکوپیک سینوس از بیهوشی عمومی استفاده می شود، که به این معناست که شما در تمام طول جراحی آندوسکوپیک سینوس خواب هستید. با این حال اگر شما بی حسی موضعی را ترجیح می دهید به پزشک خود اطلاع دهید تا در صورت امکان از این روش استفاده کند. پس از اتمام جراحی آندوسکوپیک سینوس ، حدودا 1 ساعت در اتاق ریکاوری هستید، پس از آن 1 تا 2 ساعت در قسمت ریکاوری مرحله دوم خواهید بود. بیشتر بیماران به اندازه ای حالشان خوب است که می توانند در همان روز جراحی آندوسکوپیک سینوس مرخص شوند. به احتمال زیاد شما بدون پانسمان بینی می توانید بیمارستان را ترک کنید.

0  |  دکتر سلام  |  بازدید: 970نظر کاربران نظر شما:

نظر کاربران نظر شما:

نظر کاربران نظر شما:


دکتر سعید الله نوحی

دکتر سعید الله نوحی

فوق تخصص گوش

021-88719848

دکتر هادی سرمست

دکتر هادی سرمست

متخصص گوش و حلق و بینی

021-22793025

دکتر عباس غفاری

دکتر عباس غفاری

متخصص گوش و حلق و بینی

021-88140985

دکتر عباس قنبریان

دکتر عباس قنبریان

متخصص گوش حلق و بینی

021-88140985

دکتر رضا فرسا

دکتر رضا فرسا

متخصص گوش و حلق و بینی

021-22541509

دکتر سروش پیام یار

دکتر سروش پیام یار

متخصص گوش و حلق و بینی

021-22580759

دکتر علی دهقانی

دکتر علی دهقانی

متخصص گوش و حلق و بینی

0936-9127582

دکتر بهزاد عابدین

دکتر بهزاد عابدین

متخصص گوش و حلق و بینی

021-26601967

دکتر محسن نراقی

دکتر محسن نراقی

متخصص گوش و حلق و بینی

021-88881376

دکتر محمد بهادرمنش

دکتر محمد بهادرمنش

متخصص گوش و حلق و بینی

0910-7011070

کلینیک راشا

کلینیک راشا


گوش و حلق و بینی

کلینیک میرداماد

کلینیک میرداماد


کلینیک گوش و حلق و بینی

پلی کلینیک شبانه روزی ساج

پلی کلینیک شبانه روزی ساج


گوش و حلق و بینی

شبکه های اجتماعی کلینیک:


تلگرام کلینیک دکتر مروستی
آپارات کلینیک دکتر مروستی
اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی

رسالت ما

کلینیک فوق تخصصی گوش و حلق و بینی دکتر مروستی به پاس نکوداشت پدر بزرگم دکتر غلامحسین علیم مروستی استاد جراحی گوش و حلق و بینی دانشگاه تهران و بنیان گذار جراحی های نوین در این رشته و برای استمرار راه آن استاد بزرگوار و پدر عزیزم دکتر رضا علیم مروستی برای خدمت رسانی هر چه بهتر به هم میهنان شریفم پایه گذاری و در حال احداث می باشد.
این مرکز با امکانات جراحی های محدود در امر گوش و حلق و بینی و ‌همچنین سایر جراحی های محدود پلاستیک و انواع جراحی های محدود عمومی به همراه کلینیک پوست و مو، زیبایی در خدمت مراجعین محترم خواهد بود و با تکیه بر سابقه کهن در امر درمان همراه شما هموطنان گرامی در مسیر سلامتی خواهد بود. دکتر غلامحسین علیم مروستی
۹۶/۰۴/۰۵           

تلفن:
021-26230000
ایمیل:
info@marvasticlinic.com
آدرس:
مقدس اردبیلی، خیابان الف، چنگیزی، پ2
لیست بیمه ها:
به زودی منتشر می شودروابط عمومی:
0910-2167366
روابط عمومی:
0910-2167366
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948

  © Copyright 2022 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional