کلینیک دکتر مروستی
نسخه فارسی کلینیک مروستی نسخه انگلیسی کلینیک مروستی نسخه عربی کلینیک مروستی
    
کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
×
کلینیک دکتر مروستی

نشست با معاون وزیر بهداشت و رکتور دانشگاه سگد مجارستان:


دیدار و ملاقات جناب آقای دکتر غلامحسین علیم مروستی با معاون محترم وزیر بهداشت و رکتور کل دانشگاه سگد مجارستان جناب پروفسور روو در حضور سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران در مجارستان جناب آقای عارفی که در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در بوداپست  در تاریخ ۰۴/شهریور /۱۴۰۱ انجام شد.
 
از جمله دستاورد های مهم این ملاقات عبارتند از 
۱- حضور هئیت عالی رتبه از جمله وزیر بهداشت کشور مجارستان و معاونین ایشان در پاییز امسال در تهران. 
۲- امضای چندین تفاهم نامه بین دانشگاهی از جمله فی مابین دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و دانشگاه های علوم پزشکی سگد و سملوایز مجارستان. 
۳- اعتبار بخشی کلینیک تخصصی دکتر مروستی به عنوان تنها کلینیک دارنده استاندارد های مراکز درمانی مورد تایید اتحادیه اروپا.
۴- بازگشایی دفتر دائم و ایجاد میز مشترک ایران و مجارستان در محل کلینیک دکتر مروستی.
 
روابط عمومی کلینیک دکتر مروستی 
۰۴/شهریور/۱۴۰۱          
 

اخبار مشابه :

telegram.com/marvasticlinic

instagram.com/marvasticlinic

aparat.com/marvasticlinic

رسالت ما

کلینیک فوق تخصصی گوش و حلق و بینی دکتر مروستی به پاس نکوداشت پدر بزرگم دکتر غلامحسین علیم مروستی استاد جراحی گوش و حلق و بینی دانشگاه تهران و بنیان گذار جراحی های نوین در این رشته و برای استمرار راه آن استاد بزرگوار و پدر عزیزم دکتر رضا علیم مروستی برای خدمت رسانی هر چه بهتر به هم میهنان شریفم پایه گذاری و در حال احداث می باشد.
این مرکز با امکانات جراحی های محدود در امر گوش و حلق و بینی و ‌همچنین سایر جراحی های محدود پلاستیک و انواع جراحی های محدود عمومی به همراه کلینیک پوست و مو، زیبایی در خدمت مراجعین محترم خواهد بود و با تکیه بر سابقه کهن در امر درمان همراه شما هموطنان گرامی در مسیر سلامتی خواهد بود. دکتر غلامحسین علیم مروستی
۹۶/۰۴/۰۵           

تلفن:
021-26230000
ایمیل:
info@marvasticlinic.com
آدرس:
مقدس اردبیلی، خیابان الف، چنگیزی، پ2
لیست بیمه ها:
به زودی منتشر می شودروابط عمومی:
0910-2167366
روابط عمومی:
0910-2167366
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948

  © Copyright 2022 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional