کلینیک دکتر مروستی
نسخه فارسی کلینیک مروستی نسخه انگلیسی کلینیک مروستی نسخه عربی کلینیک مروستی
    
کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
×
کلینیک دکتر مروستی

ویدیو منتخب مدیران:


همچنین علاوه بر کانال آپارات کانال اینستاگرام مجموعه را با بیش از 5800 پست آموزشی پزشکی به همراه صدها استوری کوتاه پزشکی در جهت پیشگیری ازوقوع بیماری های مختلف راه اندازی کرده ایم. علاوه بر کانال اینستاگرام کانال تلگرام کلینیک در راستای اطلاع رسانی هر چه بهتر به هم میهنان عزیز را در دستور کار واحد IT و روابط عمومی قرار داده ایم.
به امید خدا و با تلاش تیم IT، در زمان راه اندازی کلینیک، دکتر آنلاین مجموعه را راه اندازی خواهیم کرد به گونه ای که بیمار بدون مراجعه به کلینیک از طریق وب سایت، پرونده پزشکی خود را ارائه داده و از طریق پزشک متخصص مربوطه پاسخ تمامی سوالات خود را در کمترین زمان ممکن خواهد گرفت. کلینیک دکتر مروستی نرم افزار محور بوده و همراهان بیمار از وضعیت سلامتی عزیزانشان با داشتن یک کد کاربری از طریق وب سایت مطلع خواهند شد. همچنین عزیزان می توانند با سرچ در وب سایت کلینیک، در کمترین زمان ممکن به مطالب مد نظر خود دسترسی داشته باشند.
در پایان  برای تمامی هم میهنان عزیز آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

درباره کلینیک دکتر مروستی

معرفی مدیران کلینیک

مهندس مهدی درفشی

مهندس مهدی درفشی:

بیش از 3 سال پیش بر حسب دستور جناب آقای دکتر غلامحسین مروستی ریاست محترم کلینیک، واحد IT و روابط عمومی کلینیک راه اندازی شد و 2 سیاست کلی را محوریت کار این واحد قرار دادیم که عبارتند از:
1- معرفی بخش ها و خدماتی که در کلینیک ارائه خواهد شد از جمله:
بخش گوش و حلق و بینی، جراحی پلاستیک، دندانپزشکی، پوست و مو، شنوایی سنجی و سرگیجه شناسی، داروخانه و بخش بستری.
2- بالا بردن سطح آگاهی هم میهنان عزیز به جهت پیشگیری از بیماری ها.
واحد IT و روابط عمومی با توجه به این 2 رویکرد، مدیاهای مختلفی را راه اندازی کرد که از جمله این مدیاها می توان به: وب سایت، سی دی های مالتی مدیا، کانال آپارات، اینستاگرام و تلگرام اشاره نمود.


بیانات مدیر IT و روابط عمومی::

در وب سایت علاوه بر معرفی بخش ها و خدمات قابل ارائه، 2 مبحث مقالات مرتبط و فیلم ها و انیمیشن های پزشکی، در دستور کار واحد IT و روابط عمومی قرار گرفته است. در بخش مقالات در زمینه خدماتی که در کلینیک ارائه می شود بیش از 6000 مقاله از منابع معتبر داخلی و خارجی استخراج کرده که همگی عکس محور و در سایت قابل مشاهده می باشد.
همچنین در بخش فیلم ها و انیمیشن های پزشکی همانند قسمت مقالات بیش از 1100 فیلم HD را از وب سایت یوتیوب دانلود و در سایت و کانال آپارات مجموعه بارگذاری کرده ایم.

مهندس مهدی درفشی

رسالت ما

کلینیک فوق تخصصی گوش و حلق و بینی دکتر مروستی به پاس نکوداشت پدر بزرگم دکتر غلامحسین علیم مروستی استاد جراحی گوش و حلق و بینی دانشگاه تهران و بنیان گذار جراحی های نوین در این رشته و برای استمرار راه آن استاد بزرگوار و پدر عزیزم دکتر رضا علیم مروستی برای خدمت رسانی هر چه بهتر به هم میهنان شریفم پایه گذاری و در حال احداث می باشد.
این مرکز با امکانات جراحی های محدود در امر گوش و حلق و بینی و ‌همچنین سایر جراحی های محدود پلاستیک و انواع جراحی های محدود عمومی به همراه کلینیک پوست و مو، زیبایی در خدمت مراجعین محترم خواهد بود و با تکیه بر سابقه کهن در امر درمان همراه شما هموطنان گرامی در مسیر سلامتی خواهد بود. دکتر غلامحسین علیم مروستی
۹۶/۰۴/۰۵           

تلفن:
021-26230000
ایمیل:
info@marvasticlinic.com
آدرس:
مقدس اردبیلی، خیابان الف، چنگیزی، پ2
لیست بیمه ها:
به زودی منتشر می شودروابط عمومی:
0910-2167366
روابط عمومی:
0910-2167366
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948

  © Copyright 2022 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional