کلینیک دکتر مروستی
نسخه فارسی کلینیک مروستی نسخه انگلیسی کلینیک مروستی نسخه عربی کلینیک مروستی
    
کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
×
کلینیک دکتر مروستی


عمل های زیبایی شکم:


داشتن بدنی روی فرم و صاف رویای بسیاری از زنان و مردان جهان است خصوصا کسانی که به علت تغییر وزن ناگهانی و یا حتی زایمان دچار شل شدگی و افتادگی پوست شده اند.
جراحی ابدومینوپلاستی یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی شکم و پهلو است که به 2 نوع انجام می شود.
مینی ابدومینوپلاستی
ابدومینوپلاستی کامل
این عمل محبوب با بیهوشی کامل صورت می گیرد و حدودا بین 2 تا 5 ساعت طول می کشد. این عمل که به tummy tuck نیز معروف است، مزایای بسیار زیادی دارد که از مزایای clinickimiaa.com/جراحی-زیبایی-شکم/ می توان به خالی کردن توده های چربی که زیر شکم جمع می شوند اشاره کرد و علاوه بر آن با استفاده از این عمل می توانید پوست شل شده و دارای خط و خطوط را هم صاف و سفت کنید. برخی از این مراقبت ها عبارت اند از:
ضدعفونی کردن محل بخیه ها جهت عفونت نکردن زخم
مصرف نکردن دخانیات و مشروبات الکلی تا چند هفته پس از عمل
مصرف داروهای تجویز شده طبق دستورالعمل و نظر پزشک
طاق باز خوابیدن تا چند روز پس از عمل
جراحی یا عمل ابدومینوپلاستی
نکات مهم قبل از عمل ابدومینوپلاستی
همانطور که پیش تر گفتیم این عمل زمانی بدون عوارض و یا درد و عوارض کم خواهد بود که نکات و مراقبت های قبل از عمل و همچنین بعد از عمل را با مشاوره های پزشکتان انجام دهید. در این قسمت قصد داریم تا برخی از مراقبت ها و نکات مهمی که قبل از جراحی زیبایی شکم باید بدانید ! به توصیه کلینیک کیمیا را برای شما بازگو کنیم.
از نکات مهم قبل از انجام عمل ابدومینوپلاستی شکم می توانیم به خوردن و آشامیدن با توجه به تجویز پزشک و همچنین استفاده از قرص و داروهای لازمی که پزشک مربوطه برای شما تجویز می کند اشاره کنیم. همچنین لازم به ذکر است که باید تا چند روز قبل از عمل از کشیدن سیگار و استعمال دخانیات خودداری کنید.
لیپوساکشن شکم:
این عمل جزو معروف ترین و محبوب ترین عمل های زیبایی شکم در ایران است که سالانه افراد زیادی را به خود جذب می کند. یکی از اصلی ترین تفاوت های لیپوساکشن شکم با عمل ابدومینوپلاستی ، دستگاه های مختلفی است که در این عمل ها استفاده می شود. همچنین لیپوساکشن بیشتر برای خارج کردن چربی ها و کاهش وزن است در صورتی که ابدومینوپلاستی علاوه بر خارج کردن چربی ها، به زیبایی هم اهمیت می دهد و شل شدگی پوست را هم از بین می برد.
در این عمل برخلاف ابدومینوپلاستی از بیهوشی کامل استفاده نمیشود و پزشک متخصص صرفا با بی حس کردن نواحی مشخص شده کار خود را شروع می کند.
لیپوساکشن شکم
مراقبت های قبل و بعد از لیپوساکشن
مراقبت های بعد از این عمل تقریبا با مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی مشابه هستند. در ادامه مراقبت های قبلی که ذکر شد خوب است به مصرف نکردن دارو های رقیق کننده خون مثل آسپرین اشاره مرد که احتمال خونریزی شدید حین عمل را کاهش می دهد. علاوه بر آن همانطور که پیش تر گفته شد نباید سیگار بکشید و یا دخانیات استعمال کنید که در اکسیژن رسانی به بافت ها دچار مشکل نشوید.
حفظ آرامش و عدم استرس قبل از عمل انجام توصیه های پزشک متخصص قبل ازعمل
انجام آزمایش های لازم با تشخیص پزشک اعلام بیماری های زمینه ای به پزشک
مزایا و معایب عمل لیپوساکشن
خوب شدن زخم ها و کبودی های پس از عمل لیپوساکشن تدریجی است و ممکن است که تا 4 الی 5 ماه پس از عمل هم برخی از کبودی ها روی بدن شما مانده باشد هرچند که دوره نقاهت این عمل خیلی به نوع عملکرد پزشک و همچنین بروز بودن دستگاه بستگی دارد. اما یکی از مزایا و برتری هایی که نسبت به دیگر عمل های زیبایی شکم دارد این است که نیاز به بیهوشی کامل نیست و خطرات بیهوشی را ندارد و صرفا با بی حسی ناحیه مربوطه این عمل به سرانجام میرسد.

0  |  دکتر سلام  |  بازدید: 185نظر کاربران نظر شما:

نظر کاربران نظر شما:

نظر کاربران نظر شما:


دکتر بتول طاهری

دکتر بتول طاهری

متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی

021-44287685

دکتر سوسن اسماعیلی

دکتر سوسن اسماعیلی

کلیه اعمال زیبایی

021-44016784

دکتر منوچهر قدیمی

دکتر منوچهر قدیمی

تزریق ژل و بوتاکس

021-88613200

دکتر فرامرز صفائی پیروز

دکتر فرامرز صفائی پیروز

جراحی پلاستیک و ترمیمی

021-88202394

دکتر مجید نداف‌ کرمانی

دکتر مجید نداف‌ کرمانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک

021-22134997

دکتر علی کربلایی خانی

دکتر علی کربلایی خانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک

021-88192610

دکتر زهرا آزادی

دکتر زهرا آزادی

جراحی پلاستیک و زیبایی

021-22764249

دکتر امید ثابت مهر

دکتر امید ثابت مهر

جراحی پلاستیک و زیبایی

021-22927266

دکتر محمدرضا آخوندی نسب

دکتر محمدرضا آخوندی نسب

فوق تخصص جراحی پلاستیک

021-22657984

دکتر حمیدرضا وفائی

دکتر حمیدرضا وفائی

جراحی پلاستیک و زیبایی

021-26765331

کلینیک جراحی و زیبایی هستیا

کلینیک جراحی و زیبایی هستیا


مرکز جراحی زیبایی و لیزر

کلینیک زیبایی مونیکا

کلینیک زیبایی مونیکا


کلینیک تخصصی زیبایی

شبکه های اجتماعی کلینیک:


تلگرام کلینیک دکتر مروستی
آپارات کلینیک دکتر مروستی
اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی

رسالت ما

کلینیک فوق تخصصی گوش و حلق و بینی دکتر مروستی به پاس نکوداشت پدر بزرگم دکتر غلامحسین علیم مروستی استاد جراحی گوش و حلق و بینی دانشگاه تهران و بنیان گذار جراحی های نوین در این رشته و برای استمرار راه آن استاد بزرگوار و پدر عزیزم دکتر رضا علیم مروستی برای خدمت رسانی هر چه بهتر به هم میهنان شریفم پایه گذاری و در حال احداث می باشد.
این مرکز با امکانات جراحی های محدود در امر گوش و حلق و بینی و ‌همچنین سایر جراحی های محدود پلاستیک و انواع جراحی های محدود عمومی به همراه کلینیک پوست و مو، زیبایی در خدمت مراجعین محترم خواهد بود و با تکیه بر سابقه کهن در امر درمان همراه شما هموطنان گرامی در مسیر سلامتی خواهد بود. دکتر غلامحسین علیم مروستی
۹۶/۰۴/۰۵           

تلفن:
021-26230000
ایمیل:
info@marvasticlinic.com
آدرس:
مقدس اردبیلی، خیابان الف، چنگیزی، پ2
لیست بیمه ها:
به زودی منتشر می شودروابط عمومی:
0910-2167366
روابط عمومی:
0910-2167366
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948

  © Copyright 2022 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional