کلینیک دکتر مروستی
نسخه فارسی کلینیک مروستی نسخه انگلیسی کلینیک مروستی نسخه عربی کلینیک مروستی
    
کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
×
کلینیک دکتر مروستی


لیفت سینه:


یکی از مهم‌ترین قسمت‌های اندام بانوان که باعث ایجاد جذابیت و زیبایی ظاهری فراوانی می‌گردد، سینه‌ها هستند. اما به مرور زمان و در اثر عواملی مانند وراثت، بارداری، افزایش سن، شیردهی و… پوست این قسمت از بدن شل شده و سینه‌ها حالت افتاده پیدا می‌کنند؛ حتی ممکن است چین و چروک و ترک پوستی نیز روی سینه ایجاد شود و تمامی این موارد زیبایی و جذابیت سینه‌ها را از بین ببرد.
لیفت سینه یکی از جدیدترین روش‌هایی است که می‌توان توسط آن دوباره زیبایی سینه‌ها را بازگرداند. با خوش فرم شدن سینه‌ها، اندام نیز حالت جذاب و زیبایی پیدا می‌کند و حس اعتماد به نفس و خویشتن دوستی را در خانم‌ها افزایش می‌دهد. لازم به ذکر است که لیفت سینه روش‌های مختلفی دارد که با توجه به نیاز بیمار و نظر پزشک یکی از آن‌ها برای درمان افتادگی سینه انجام می‌شود. با این روش‌ها می‌توان نوک سینه را در موقعیت بالایی قرار داد و حتی با کاهش ناحیه تیره اطراف سینه، فرم جدید و زیبایی به وجود آورد.
روش های لیفت سینه و بالا کشیدن سینه:
همان‌گونه که در قسمت قبل ذکر شد، لیفت و بالا کشیدن سینه دارای روش‌های مختلفی است که در این قسمت برای آشنایی هر چه بیشتر شما به ۳ مورد از آن‌ها اشاره می‌کنیم:
لیفت سینه به وسیله نخ: در این شیوه از نخ‌هایی به نام PDO استفاده می‌شود. PDO یک نوع نخ بخیه است که کاملاً با بدن انسان سازگار بوده و پس از مدت زمان کوتاهی جذب بدن می‌شود. در این روش درمانی پزشک بخش‌هایی از سینه که باید نخ‌ها وارد و خارج شوند را مشخص می‌کند و در ادامه با استفاده از یک سوزن ظریف، نخ‌های نازک بخیه را وارد بافت سینه می‌کند و توسط آن‌ها عمل بالا کشیدن سینه را انجام می‌دهد. البته این روش موقتی است؛ زیرا با جذب شدن نخ‌ها به بدن اثرات لیفت نیز از بین می‌رود؛ تجربه نشان‌‍دهنده آن است که عمل بالاکشیدن سینه با نخ به مدت یک تا دو سال ماندگاری دارد و برای کسانی که نمی‌خواهند از روش‌های جراحی لیفت سینه استفاده کنند اقدامی بسیار مناسب است.
لیفت سینه با لیزر درمانی: برای انجام این کار از پرتوهای قدرتمند لیزر استفاده می‌کنند. این امر سبب می‌شود سلول‌های مرده پوست از بین بروند و کلاژن‌سازی مجدد آغاز شود. با افزایش کلاژن‌سازی کشش پوست در قسمت سینه بیشتر می‌شود. این روش نیز موقتی است و نیاز به صرف زمان زیادی برای رسیدن به نتیجه دارد.
ماستویسکی یا جراحی: این روش از لیفت سینه با جراحی همراه است و برای انجام آن نیاز به بیهوشی وجود دارد. در این شیوه برش‌هایی به صورت دایره‌ای، عمودی یا افقی روی سینه ایجاد می‌شود و از محل این برش‌ها سینه به بالا کشیده می‌شود. پزشک در این فرایند تنها بافت سطحی سینه را به بالا می‌کشد؛ بنابراین هیچ گونه آسیبی در بافت‌های حساس سینه به وجود نمی‌آید. لازم به ذکر است که این برش‌ها بسیار ظریف هستند و پس از انجام عمل جراحی جای آن‌ها روی پوست باقی نمی‌ماند.
بهترین روش درمان افتادگی سینه چیست لیفت سینه یا پروتز سینه
بهترین روش درمان افتادگی سینه کدام است؟ لیفت سینه یا پروتز سینه کدام مناسب تر است ؟
یکی از مهم‌ترین سوالاتی که برای بسیاری از افراد در هنگام مراجعه به متخصص زیبایی به وجود می‌آید این است که برای درمان افتادگی سینه باید از لیفت سینه استفاده کرد یا پروتز سینه؟ این موضوع بستگی به شدت افتادگی سینه دارد. در مواقعی که افتادگی سینه کم باشد و تنها ۲ الی ۳ سانتی متر از چین تحتانی سینه پایین‌تر قرار گرفته باشد، می‌توان آن را با استفاده از روش پروتز سینه درمان نمود. از پروتز می‌توان برای کسانی که سینه‌های کوچکی دارند استفاده نمود؛ زیرا نه تنها افتادگی آن را برطرف می‌کند، بلکه بافت سینه را نیز بزرگ‌تر می‌نماید. اگر افتادگی سینه در حد متوسط و بین ۳ تا ۷ سانتی متر از چین تحتانی پایین‌تر بود، باید از عمل جراحی لیفت سینه استفاده کرد که با یک برش ظریف می‌توان این افتادگی را برطرف نمود؛ اما اگر میزان افتادگی سینه شدید باشد، عمل جراحی ماستوپکسی را برای درمان آن انتخاب می‌کنند که در قسمت قبل به آن اشاره نمودیم.
چرا لیفت سینه برای درمان افتادگی سینه مناسب تر است ؟
این روزها در سراسر جهان و به خصوص کشورمان ایران، خانم‌ها از روش‌های متعدد برای جذابیت و زیبایی ظاهری خود استفاده می‌کنند که یکی از متداول‌ترین آن‌ها لیفت سینه است. برخی از مهم‌ترین مزایای لیفت سینه عبارتند از:
این روش یکی از بهترین گزینه‌ها برای خانم‌هایی است که در اثر زایمان، شیردهی و یا تغییرات وزنی با افتادگی سینه مواجه شده‌اند و می‌خواهند دوباره زیبایی و جذابیت را به سینه‌های خود بازگردانند.
لیفت سینه دارای روش‌های متعددی است که شما می‌توانید با تشخیص پزشک خود یکی از این روش‌ها را انتخاب کنید که معمولاً اکثر آن‌ها کم‌هزینه و کم خطر هستند. حتی اگر پزشک برای لیفت سینه جراحی را تشخیص دهد، باز هم عوارض و دوران نقاهت بسیار کمتری نسبت به سایر جراحی‌ها دارد و بیمار در این شیوه به داروی مسکن نیازی ندارد.
اگر شخصی به سبب بیماری‌هایی مانند سرطان سینه، عمل جراحی مانند ماستوکتومی یا جراحی ترمیمی انجام داده باشد، می‌تواند با لیفت سینه تقارن زیبایی در اندام خود ایجاد کند.

0  |  دکتر سلام  |  بازدید: 81نظر کاربران نظر شما:

نظر کاربران نظر شما:

نظر کاربران نظر شما:


دکتر مجید نداف‌ کرمانی

دکتر مجید نداف‌ کرمانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک

021-22134997

دکتر فرامرز صفائی پیروز

دکتر فرامرز صفائی پیروز

جراحی پلاستیک و ترمیمی

021-88202394

دکتر امید ثابت مهر

دکتر امید ثابت مهر

جراحی پلاستیک و زیبایی

021-22927266

دکتر بتول طاهری

دکتر بتول طاهری

متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی

021-44287685

دکتر علی کربلایی خانی

دکتر علی کربلایی خانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک

021-88192610

دکتر حمیدرضا وفائی

دکتر حمیدرضا وفائی

جراحی پلاستیک و زیبایی

021-26765331

دکتر منوچهر قدیمی

دکتر منوچهر قدیمی

تزریق ژل و بوتاکس

021-88613200

دکتر زهرا آزادی

دکتر زهرا آزادی

جراحی پلاستیک و زیبایی

021-22764249

دکتر سوسن اسماعیلی

دکتر سوسن اسماعیلی

کلیه اعمال زیبایی

021-44016784

دکتر محمدرضا آخوندی نسب

دکتر محمدرضا آخوندی نسب

فوق تخصص جراحی پلاستیک

021-22657984

کلینیک زیبایی مونیکا

کلینیک زیبایی مونیکا


کلینیک تخصصی زیبایی

کلینیک جراحی و زیبایی هستیا

کلینیک جراحی و زیبایی هستیا


مرکز جراحی زیبایی و لیزر

شبکه های اجتماعی کلینیک:


تلگرام کلینیک دکتر مروستی
آپارات کلینیک دکتر مروستی
اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی

رسالت ما

کلینیک فوق تخصصی گوش و حلق و بینی دکتر مروستی به پاس نکوداشت پدر بزرگم دکتر غلامحسین علیم مروستی استاد جراحی گوش و حلق و بینی دانشگاه تهران و بنیان گذار جراحی های نوین در این رشته و برای استمرار راه آن استاد بزرگوار و پدر عزیزم دکتر رضا علیم مروستی برای خدمت رسانی هر چه بهتر به هم میهنان شریفم پایه گذاری و در حال احداث می باشد.
این مرکز با امکانات جراحی های محدود در امر گوش و حلق و بینی و ‌همچنین سایر جراحی های محدود پلاستیک و انواع جراحی های محدود عمومی به همراه کلینیک پوست و مو، زیبایی در خدمت مراجعین محترم خواهد بود و با تکیه بر سابقه کهن در امر درمان همراه شما هموطنان گرامی در مسیر سلامتی خواهد بود. دکتر غلامحسین علیم مروستی
۹۶/۰۴/۰۵           

تلفن:
021-26230000
ایمیل:
info@marvasticlinic.com
آدرس:
مقدس اردبیلی، خیابان الف، چنگیزی، پ2
لیست بیمه ها:
به زودی منتشر می شودروابط عمومی:
0910-2167366
روابط عمومی:
0910-2167366
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948

  © Copyright 2022 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional