کلینیک دکتر مروستی
نسخه فارسی کلینیک مروستی نسخه انگلیسی کلینیک مروستی نسخه عربی کلینیک مروستی
    
کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
×
کلینیک دکتر مروستی


لیپوساکشن چانه:


لیپوساکشن چانه روش ساده‌ای است که با ازبین‌بردن چربی‌های اضافه زیر چانه و در قسمت غبغب باعث می‌شود، چانه و گردن خوش‌فرم‌تر و باریک‌تر به ‌نظر برسند. درصورتی‌که به‌ خاطر دلایل ژنتیکی، افزایش وزن یا بیماری، از غبغب یا چربی زیر چانه رنج می‌برید یا در اثر افزایش سن‌ احساس افتادگی و شل‌شدگی پوست صورت، چانه و گردن دارید باید بگوییم که جای نگرانی نیست.

لیپوساکشن صورت، لیپوساکشن گردن و لیپوساکشن چانه راهکاری ایده‌آل و نسبتا راحت برای رفع مشکل غبغب و چربی چانه هستند. با لیپوساکشن چانه، این قسمت کشیده‌تر و خوش‌فرم‌تر می‌شود و صورت‌ زیباتر و جوان‌تر به ‌نظر می‌رسد. طبیعی است که نتیجه این جراحی، به مهارت و تخصص پزشک نیز بستگی خواهد داشت.
همان‌طور که گفته شد غبغب تاثیر زیادی در زیبایی صورت و باریک‌تر و جوان تر به نظر رسیدن آن دارد. در این روش چربی‌های اضافی در بافت گردن و زیر چانه توسط عمل جراحی برداشته می‌شود. در ادامه با ما باشید تا با روش‌های دفع چربی در چانه، گردن و غبغب و انواع روش‌های لیپوساکشن این قسمت صورت آشنا شوید.
‏لیپوساکشن چانه چیست؟
به نقل از «drsaigal» بالارفتن سن و افزایش وزن روی صورت به ‌ویژه در نواحی چانه و گردن تاثیر منفی می‌گذارد. طبیعی است که چانه خوش‌فرم و خوش حالت بدون چربی اضافی و گردن صاف و کشیده بدون غبغب، زیبایی صورت را دوچندان کرده و فرم ظاهری صورت بهبود می‌دهد. در لیپوساکشن، چربی اضافی با دستگاه مکش بیرون کشیده می‌شود و به آن ناحیه فرم می‌دهد.
این روش با یک برش کوچک زیر چانه انجام می‌شود و همانند سایر روش‌های لیپوساکشن صورت و گردن در این روش هم از لوله کانول استفاده می‌کنند. جراح پلاستیک به‌ کمک همین لوله کانول، بافت چربی اضافی زیر پوست و ماهیچه را از بین می‌برد. سپس سلول‌های چربی ذوب شده را از طریق ساکشن بیرون می‌کشند.
انواع روش ‌ها برای لیپوساکشن چانه چیست؟
این عمل زیبایی با روش‌ها و فناوری‌های مختلفی انجام می‌شود. پزشک باتوجه‌به شرایط شما و انتظارات از عمل باید بهترین تکنیک را انتخاب کند. این روش‌ها عبارتند از:
۱. لیپوساکشن چانه به روش ویزر (همراه با برش جزئی)
در لیپوساکشن چانه با ویزر، برش‌های جزئی و سطحی روی گردن در ناحیه غبغب و زیر چانه زده می‌شود که نیازی به بخیه ندارند. به علاوه اینکه، خون‌ریزی و کبودی هم در روش ویزر کمتر است.
۲. لیپوساکشن چانه با لیزر
جراح قسمت‌هایی که باید درمان شوند، علامت‌گذاری کرده و بعد از بی‌حسی موضعی استفاده می‌کند. برش‌های کوچک و سطحی روی غبغب و زیر چانه ایجاد کرده و لوله‌های ساکشن را از طریق این سوراخ‌ها زیر پوست می‌فرستد. لیزر باعث تحریک کلاژن پوست شده و درنتیجه به بافت چربی‌های زیر پوست آسیب می‌زند و سلول‌های چربی ذوب می‌شوند.
۳. لیپوساکشن چانه با اولترا زد
این روش سریع و دائمی است و بافت چربی را به ‌کمک امواج فراصوتی برای همیشه از بین می‌برد. تشعشع اولترا زد علاوه‌بر دفع چربی زیر پوست، با تحریک کلاژن باعث سفت شدن پوست زیر چانه و گردن می‌شود.
۴. لیپوساکشن چانه و غبغب با لیپوماتیک
در این روش جراح از برش‌های تونل‌مانند برای عبور لوله کانول و رسیدن به بافت چربی‌های عمیق استفاده می‌کند. سرعت بالای چرخش این لوله، بافت و سلول‌های چربی انباشته‌شده زیر چانه و غبغب را از بین می‌برد. البته همزمان کلاژن‌سازی هم انجام می‌شود. یعنی هم ساکشن چربی‌ داریم و هم لیفت.
‏کاربرد لیپوساکشن چانه
به نقل از «millardplasticsurgery» مهم‌ترین کاربرد این روش از بین بردن غبغب بزرگ و بهبود فرم چانه است. به‌ علاوه اینکه باعث تقویت عضلات فک هم می‌شود. در بسیاری از افراد با خارج‌شدن چربی از چانه، زاویه‌سازی صورت انجام می‌شود و نیازی به لیفت چانه یا تزریق فیلر نیست.
مهم‌ترین کاربرد لیپوساکشن چانه از بین بردن غبغب بزرگ و بهبود فرم چانه است.
مهم‌ترین کاربرد این روش از بین بردن غبغب بزرگ و بهبود فرم چانه است.
‏چه کسانی کاندید انجام لیپوساکشن چانه هستند؟
افراد زیر بهترین کاندید انجام این روش هستند:
افرادی که غبغب دارند.
کسانی که پوست قسمت زیر چانه و غبغب آن‌ها خاصیت الاستیسیته مناسب داشته باشد.
در ناحیه زیر چانه و گردن، چربی اضافی داشته باشند.
در بازه سنی ۳۰ تا ۵۰ سال باشند.
افراد سالم بدون سابقه بیماری
افرادی که با تغذیه و ورزش نتوانستند چربی چانه را از بین ببرند.
افرادی که لایه و بافت چربی زیادی در ناحیه گردن و چانه دارند.
افرادی که دچار شل شدگی پوست گردن و زیر چانه هستند.
افرادی که دخانیات مصرف نمی‌کنند.

0  |    |  بازدید: 70نظر کاربران نظر شما:

نظر کاربران نظر شما:

نظر کاربران نظر شما:


دکتر فرامرز صفائی پیروز

دکتر فرامرز صفائی پیروز

جراحی پلاستیک و ترمیمی

021-88202394

دکتر زهرا آزادی

دکتر زهرا آزادی

جراحی پلاستیک و زیبایی

021-22764249

دکتر منوچهر قدیمی

دکتر منوچهر قدیمی

تزریق ژل و بوتاکس

021-88613200

دکتر سوسن اسماعیلی

دکتر سوسن اسماعیلی

کلیه اعمال زیبایی

021-44016784

دکتر مجید نداف‌ کرمانی

دکتر مجید نداف‌ کرمانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک

021-22134997

دکتر بتول طاهری

دکتر بتول طاهری

متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی

021-44287685

دکتر علی کربلایی خانی

دکتر علی کربلایی خانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک

021-88192610

دکتر محمدرضا آخوندی نسب

دکتر محمدرضا آخوندی نسب

فوق تخصص جراحی پلاستیک

021-22657984

دکتر حمیدرضا وفائی

دکتر حمیدرضا وفائی

جراحی پلاستیک و زیبایی

021-26765331

دکتر امید ثابت مهر

دکتر امید ثابت مهر

جراحی پلاستیک و زیبایی

021-22927266

کلینیک جراحی و زیبایی هستیا

کلینیک جراحی و زیبایی هستیا


مرکز جراحی زیبایی و لیزر

کلینیک زیبایی مونیکا

کلینیک زیبایی مونیکا


کلینیک تخصصی زیبایی

شبکه های اجتماعی کلینیک:


تلگرام کلینیک دکتر مروستی
آپارات کلینیک دکتر مروستی
اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی

رسالت ما

کلینیک فوق تخصصی گوش و حلق و بینی دکتر مروستی به پاس نکوداشت پدر بزرگم دکتر غلامحسین علیم مروستی استاد جراحی گوش و حلق و بینی دانشگاه تهران و بنیان گذار جراحی های نوین در این رشته و برای استمرار راه آن استاد بزرگوار و پدر عزیزم دکتر رضا علیم مروستی برای خدمت رسانی هر چه بهتر به هم میهنان شریفم پایه گذاری و در حال احداث می باشد.
این مرکز با امکانات جراحی های محدود در امر گوش و حلق و بینی و ‌همچنین سایر جراحی های محدود پلاستیک و انواع جراحی های محدود عمومی به همراه کلینیک پوست و مو، زیبایی در خدمت مراجعین محترم خواهد بود و با تکیه بر سابقه کهن در امر درمان همراه شما هموطنان گرامی در مسیر سلامتی خواهد بود. دکتر غلامحسین علیم مروستی
۹۶/۰۴/۰۵           

تلفن:
021-26230000
ایمیل:
info@marvasticlinic.com
آدرس:
مقدس اردبیلی، خیابان الف، چنگیزی، پ2
لیست بیمه ها:
به زودی منتشر می شودروابط عمومی:
0910-2167366
روابط عمومی:
0910-2167366
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948

  © Copyright 2022 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional