کلینیک دکتر مروستی
نسخه فارسی کلینیک مروستی نسخه انگلیسی کلینیک مروستی نسخه عربی کلینیک مروستی
    
کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی کلینیک گوش و حلق و بینی
×
کلینیک دکتر مروستی


کانتورینگ صورت:


کانتورینگ به متعادل سازی چهره اطلاق می شود که برخی افراد آن را با کمک لوازم آرایشی و استفاده از خطوط تیره و روشن معایب صورت پنهان می شوند، اما یکی از این روش ها مراجعه به پزشک پوست و زیبایی برای ایجاد برجستگی ها، متناسب سازی عرض و ارتفاع چهره با تزریق ژل های هیالورنیک اسید توسط پزشک مجرب است.
صورت شامل شریان ها، عروق خونی و عصبی فراوانی با حساسیت های خاص هر کدام است. برخورداری از دانش آناتومی لازمه انجام این کار است که باید توسط پزشک مجرب و حاذق انجام شود. پزشک برای انجام این کار نیاز به شرح حال کامل پزشکی و دارویی بیمار و تزریقات قبلی در صورت انجام دارد.
علم زیبایی شناختی:
قسمت بعدی و بسیار مهم انجام کانتورینگ با تزریق ژل هیالورونیک اسید علم زیبایی شناختی و دانش تناسب چهره است که در رشته های هنری دیگر مانند مجسمه سازی، نقاشی و گریم آموزش داده می شود، بنابراین در بخش زیبایی و پزشکی داشتن علم تناسب چهره نیاز است که تزریق ژل نه تنها بدون آسیب انجام شود بلکه تغییرات مطلوب و طبیعی را همراه دارد.
زوایه سازی صورت:
زاویه سازی صورت یا کانتورینگ در صورت عدم وجود اطلاعات کافی نگران کننده است، اما کانتور و زاویه سازی صورت ب عنوان نوعی  عمل زیبایی صورت توسط تعدادی از پزشکان مجرب و متخصص انجام می شود. چهره در عرض چند دقیقه تغییر می کند که باعث افزایش جذابیت فرد می شود.
عوامل زیادی روی زیبایی صورت تاثیر دارند. از دست دادن وزن، روند پیری پوست، استفاده از لوازم آرایش نامناسب و مصرف مواد غذایی بی کیفیت پوست صورت را تحت تاثیر قرار می دهد.
همین امر باعث افت اعتماد به نفس فرد و کاهش کیفیت و شادابی پوست می شود، همچنین زاویه های مناسب موجود در صورت نیز از بین می روند.
هنگام استفاده از روش های مختلف ترکیبی تزریق فیلر پوستی به منظور ایجاد کانتور طبیعی به چهره کانتورینگ صورت نامیده می شود. به طور معمول نواحی جهت زاویه سازی صورت گونه، چانه و فک هستند، اما در هر مورد از این نقاط مقدار فیلر مورد نیاز برای هر شخص متفاوت است. زاویه سازی صورت با ژل یا فیلر باعث بهبود ظاهر صورت و جوانسازی پوست می شود.
در واقع کانتورینگ صورت روشی بدون جراحی برای تقویت و تعریف زوایای طبیعی، طرح ها و ساختار صورت است تا  صورت ظاهری تازه تر و جوان تر پیدا کند.
کانتورینگ یا زاویه سازی صورت این قسمت از بدن را زیباتر نشان می دهد. در اغلب موارد هم در زاویه سازی صورت از تزریق ژل یا فیلر و تزریق ضد چروک (بوتاکس) جوانسازی پوست استفاده می شود.
استفاده از تزریق فیلر در بهبود تناسب صورت انجام می شود که در این ژل از ماده اسید هیالورونیک برای زاویه سازی صورت استفاده می شود. استفاده از اسید هیالورونیک در تزریق ژل در صورت به بهبود ساختار پوست کمک می کند.
میزان ماندگاری زاویه سازی صورت:
نتایج  زاویه سازی صورت تا یک سال می ماند. برخی اوقات از یک سال هم بیشتر است، اما بهتر است فرد هر ۶ ماه یک بار برای بررسی به مطب پزشک مراجعه کند.
ماندگاری زاويه سازي صورت با فيلر به طور قطع روشی دائمی نیست، اما بصورت کلی مدت زمان ماندگاری فیلر زاویه سازی صورت زیاد است.
عمر فیلرهای زاویه ساز صورت کمتر از یکسال یا برخی دیگر بیشتر است که مدت زمان ماندگاری زاویه سازی صورت به عوامل مختلفی مانند جنس فیلر استفاده شده، نوع تزریق و پزشک متخصص بستگی دارد.
توجه داشته باشید که فریب تبلیغات دروغین برخی مراکز را نخورید زیرا چیزی تحت عنوان فیلر دائمی زاویه سازی صورت وجود ندارد و تزریق فیلر و ژل زاویه سازی روش موقتی است.

0  |  دکتر سلام  |  بازدید: 180نظر کاربران نظر شما:

نظر کاربران نظر شما:

نظر کاربران نظر شما:


دکتر منوچهر قدیمی

دکتر منوچهر قدیمی

تزریق ژل و بوتاکس

021-88613200

دکتر امید ثابت مهر

دکتر امید ثابت مهر

جراحی پلاستیک و زیبایی

021-22927266

دکتر سوسن اسماعیلی

دکتر سوسن اسماعیلی

کلیه اعمال زیبایی

021-44016784

دکتر مجید نداف‌ کرمانی

دکتر مجید نداف‌ کرمانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک

021-22134997

دکتر حمیدرضا وفائی

دکتر حمیدرضا وفائی

جراحی پلاستیک و زیبایی

021-26765331

دکتر محمدرضا آخوندی نسب

دکتر محمدرضا آخوندی نسب

فوق تخصص جراحی پلاستیک

021-22657984

دکتر زهرا آزادی

دکتر زهرا آزادی

جراحی پلاستیک و زیبایی

021-22764249

دکتر بتول طاهری

دکتر بتول طاهری

متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی

021-44287685

دکتر علی کربلایی خانی

دکتر علی کربلایی خانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک

021-88192610

دکتر فرامرز صفائی پیروز

دکتر فرامرز صفائی پیروز

جراحی پلاستیک و ترمیمی

021-88202394

کلینیک جراحی و زیبایی هستیا

کلینیک جراحی و زیبایی هستیا


مرکز جراحی زیبایی و لیزر

کلینیک زیبایی مونیکا

کلینیک زیبایی مونیکا


کلینیک تخصصی زیبایی

شبکه های اجتماعی کلینیک:


تلگرام کلینیک دکتر مروستی
آپارات کلینیک دکتر مروستی
اینستاگرام کلینیک دکتر مروستی

رسالت ما

کلینیک فوق تخصصی گوش و حلق و بینی دکتر مروستی به پاس نکوداشت پدر بزرگم دکتر غلامحسین علیم مروستی استاد جراحی گوش و حلق و بینی دانشگاه تهران و بنیان گذار جراحی های نوین در این رشته و برای استمرار راه آن استاد بزرگوار و پدر عزیزم دکتر رضا علیم مروستی برای خدمت رسانی هر چه بهتر به هم میهنان شریفم پایه گذاری و در حال احداث می باشد.
این مرکز با امکانات جراحی های محدود در امر گوش و حلق و بینی و ‌همچنین سایر جراحی های محدود پلاستیک و انواع جراحی های محدود عمومی به همراه کلینیک پوست و مو، زیبایی در خدمت مراجعین محترم خواهد بود و با تکیه بر سابقه کهن در امر درمان همراه شما هموطنان گرامی در مسیر سلامتی خواهد بود. دکتر غلامحسین علیم مروستی
۹۶/۰۴/۰۵           

تلفن:
021-26230000
ایمیل:
info@marvasticlinic.com
آدرس:
مقدس اردبیلی، خیابان الف، چنگیزی، پ2
لیست بیمه ها:
به زودی منتشر می شودروابط عمومی:
0910-2167366
روابط عمومی:
0910-2167366
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948
تعیین وقت قبلی:
0910-3345948

  © Copyright 2022 - All rights reserved by marvasticlinic.com - Developed: LoginBrands.com  Valid XHTML 1.0 Transitional